راد پمپ (RAD Pump) تولید کننده انواع پمپ کف کش، لجن کش و شناور است. گروه صنعتی راد پمپ از جمله تولیدکنندگان داخلی انواع پمپ های کفکش تک فاز است که می‌کوشد با استفاده از تجهیزات جدید و دانش روز محصولات با کیفیت به مصرف کنندگان عرضه کند.

انواع پمپ های کفکش راد پمپ

پمپ کفکش راد

پمپ های کف کش رادپمپ در چند مدل مختلف برای استفاده به عنوان پمپ چاه، پمپ استخر پرورش ماهی، پمپ مزارع و باغ کشاورزی و کاربردهای دیگر قابل استفاده‌اند.

همه مدل‌های تولیدی این شرکت دو جداره و تکفاز بوده و جنس بدنه و پروانه آن‌ها از استیل است. این پمپ‌ها هم همراه فلوتر و هم بدون فلوتر عرضه می‌شوند. این الکتروپمپ‌ها با قطر دهانه ۱.۲۵ ، ۲ و ۳ اینچ تولید می‌شوند که مشخصات فنی و قیمت آن‌ها در جدول زیر مشخص شده است.

خصوصیات طراحی راد پمپ

در کفکش های راد پمپ از پروانه‌های جدید استنلس استیل (Stainless Steel) استفاده شده است که از خصوصیات این پروانه می‌توان به بالانس بودن، وزن نسبتاً کم و یکنواختی سطح اشاره کرد. همچنین بوش‌ها ضدسایش طراحی شده است که باعث افزایش عمر بلبرینگ و بهینه سازی مصرف انرژی می‌شود.
شافت و پیچ‌ها از جنس استیل ضد زنگ است. محفظه سیل از محفظه الکتروموتور به طور کلی جدا شده و محفظه سیل به نحوی طراحی شده که باعث تجمع روغن در این محفظه می‌شود که این امر سبب افزایش عمر سیل‌ها می‌شود.
همچنین در تولید قطعات پمپ کفکش راد از آلیاژهای مخصوص و ریخته‌گری فشرده بهره گرفته شده و برای جلوگیری از زنگ‌زدگی و پوسیدگی از توری با جنس پلاستیک استفاده شده که این موارد باعث کیفیت بهتر و بالاتر پمپ می‌شوند.
روتور و استاتور از ورق سیلیس‌دار با کیفیت تهیه شده و از لحاظ اندازه و سایزهای داخلی و بیرونی مطابق با استانداردهای بین المللی است.

مشخصات فنی و لیست قمیت پمپ‌های کفکش راد پمپ

برای دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی از تخفیف‌ها با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید.

مدل پمپتیپحداکثر آمپرحداکثر  ارتفاع (متر)حداکثرآبدهی (لیتر بر دقیقه)دهانه خروجی (اینچ)قیمت بدون فلوتر (ریال)قیمت فلوتردار (ریال)
۴/۱۲VS13۴۱۴۲۰۰" ¼ ۱-۷.۶۶۰.۰۰۰
۴/۳۲ASN۴۳۵۱۲۰" ¼ ۱۷.۶۱۰.۰۰۰۸.۰۶۰.۰۰۰
۴/۴۲ASB۵.۳۴۵۱۲۰" ¼ ۱۷.۹۱۰.۰۰۰۸.۳۶۰.۰۰۰
۴/۵۲ASB۵.۴۵۵۱۲۰" ¼ ۱۸.۲۱۰.۰۰۰۸.۶۶۰.۰۰۰
۴/۶ASB۷.۴۶۵۱۲۰" ¼ ۱۹.۴۳۰.۰۰۰۹.۸۸۰.۰۰۰
۴/۸۲ASB۸.۲۹۰۱۲۰" ¼ ۱۱۱.۵۵۰.۰۰۰-
۶/۱۲VS18۱۲۱۲۴۲۰۷.۳۰۰.۰۰۰۷.۷۵۰.۰۰۰
۶/۲۲AS۵۲۸۲۷۰۷.۹۹۰.۰۰۰۸.۴۴۰.۰۰۰
۶/۳۲AS۶.۳۳۸۲۷۰۹.۱۵۰.۰۰۰۹.۶۰۰.۰۰۰
۶/۴۲AS۸.۹۴۸۲۷۰۱۰.۵۵۰.۰۰۰-
۶/۵۲AS۱۱۵۸۲۹۰۱۰.۹۸۰.۰۰۰-
۶/۶۲AS۱۲.۵۶۸۲۹۰۱۱.۴۱۰.۰۰۰-
۹/۱۲VS27۱۴.۵۱۳۷۵۰-۹.۲۰۰.۰۰۰
۹/۲۲VS18۱۱۲۲۵۵۰۱۰.۲۰۰.۰۰۰۱۰.۶۵۰.۰۰۰
۹/۳۳VS18۸.۸۳۳۵۵۰۱۲.۲۰۰.۰۰۰-
۹/۵۲VS13۱۴۴۴۴۳۰۱۳.۱۹۰.۰۰۰-

جهت مشاوره فنی در مورد هر یک از محصولات فوق با کارشناسان سام تجهیز تماس حاصل فرمایید.
جهت استعلام قیمت اقلام مورد نیاز را به شماره ۸۹۷۷۴۰۴۵ (۰۲۱) فکس نمایید تا کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.