موتور ویبره

موتور ویبره، ویبراتور یا ویبره بدنه در صنایع مختلف در بخش‌هایی که نیاز به لرزش و ارتعاش خود خواسته است، استفاده می‌شود. اگر در بخشی از صنعت که ارتعاش چه در ابعاد کوچک و چه در ابعاد بزرگ و سنگین نیاز باشد، باید به این نوع از موتورها مراجعه نمود. این موتورها اغلب به عنوان موتور ویبره، موتور ارتعاشی، ویبراتور، الکترو ویبره یا ویبره بدنه شناخته شده است.

موتور ویبره صنعتی

موتور ویبره صنعتی یکی از انواع ویبراتورهای خارجی است؛ ویبراتور خارجی همان‌طور که از نامش بر می‌آید، دستگاهی است که به منظور ایجاد ارتعاش بر روی سطوح خارجی یا بدنه اجسام استفاده می‌شود؛ در حالی که یک ویبراتور داخلی مستقیما به داخل ماده مانند بتن یا حفره‌ها وارد می‌شود. موارد مصرف زیادی وجود دارد که در آن بکارگیری ویبراتور خارجی نسبت به ویبراتور داخلی مزیت دارد. مثلاً فشرده سازی لایه‌های بسیار ضخیم و نازک از بتن تازه ریخته شده بخصوص آن‌هایی که برای پروفیل‌ها و فرم‌های خاص استفاده می‌شوند.

جهت مشاوره فنی و استعلام و لیست قیمت انواع موتور ویبره با کارشناسان سام تجهیز تماس حاصل فرمایید.
شماره‌های تماس: ۰۲۱۶۶۲۶۸۹۲۰ – ۰۲۱۶۶۲۷۸۹۰۴

مکانیزم موتور ویبره

به طور کلی ویبراتور مکانیزم ساده‌ای دارد و از یک موتور الکتریکی تشکیل شده است که یک وزنه با نسبت چگالی بالا به محور آن متصل شده است. این وزنه بین ۲۵ تا ۵۰ درصد از ۳۶۰ درجه محور را پر می‌کند. حرکت و چرخش موتور باعث جابجایی مرکز ثقل با سرعت بالا می‌گردد و سبب لرزش و ارتعاش در کل دستگاه می‌شود.


بیشتر بخوانید: تنظیم وزنه گریز از مرکز موتور ویبره ها

مکانیزم ساده موتور ویبره
مکانیزم موتور ویبره

بعضی از موتورهای ویبره صنعتی مکانیسم بادی دارند؛ ویبراتور بادی، یک ابزار چند منظوره است که استفاده از آن در بسیاری از صنایع ضروری است. به عنوان مثال، در صنعت ساخت و ساز، ویبراتور بادی برای حذف رطوبت اضافی و از بین بردن هوا از داخل بتن تازه ریخته شده استفاده می‌شود که نتیجه آن یکنواختی، جذابیت و بالاتر از همه، ایمنی است. در صنعت کشاورزی نیز استفاده از این ویبراتورها بمنظور تخلیه سیلوها متداول می باشد، در حالی که در داروسازی یک ویبراتور بادی می تواند پودرها را غربالگری کند یا به عنوان دستگاه تغذیه استفاده شود. یک ویبراتور بادی نه تنها می‌تواند صرفه جویی در وقت و هزینه به همراه داشته باشد بلکه حتی می‌تواند کارها را به صورت راحت‌تر و ایمن‌تری انجام داده و با کمک آن می‌توان ساعت‌های نیروی کار را بطور قابل توجهی کاهش داد.

انواع موتور ویبره

به طور کلی ویبره‌های بدنه به دو دسته‌ی ویبره‌های برقی و ویبره‌های بادی تقسیم می‌شوند که کاربرد ویبره‌های برقی بسیار رایج‌تر است.

موتور ویبره بدنه برقی

موتور ویبره بدنه برقی به صورت سه‌فاز یا تک‌فاز با سرعت چرخش 750، 1000، 1400 و یا 3000 دور در دقیقه تولید می‌شوند. لازم به ذکر است که سرعت چرخش پایین‌تر، ضربه‌های کمتر اما قوی‌تر و سرعت چرخش بالاتر، ضربه‌های بیشتر ولی سبک‌تری را موجب می‌گردند. در ضمن، موتور ویبره‌ بدنه‌ها‌ی موجود در بازار با قدرت ضربه 10 الی 10000 کیلوگرم هستند.

موتور ویبره بدنه برقی در اندازه‌های مختلف با منابع تغذیه تک‌فاز و سه‌فاز تولید شده و موارد استفاده‌ی فراوانی دارد. صنایع مختلف که نیاز به استفاده از موتور ویبره در فرایندهای خود دارند، علاقه زیادی به استفاده از نوع برقی آن نشان می‌دهند زیرا استفاده از آن‌ها بسیار ساده‌تر از انواع بادی‌ آن می‌باشند. با این حال، در مواردی که امکان دسترسی به منبع برقی وجود ندارد، یا در مواردی که بیم حریق و آتش سوزی می‌رود موتور ویبره‌ بدنه‌ها‌ی بادی به کار گرفته می‌شوند

موتور ویبره بدنه بادی

موتور ویبره‌ بدنه‌ بادی یا پنوماتیک موجود در بازار انواع مختلفی دارند و همانطور که گفته شد، هنگامی‌ که استفاده از نوع برقی آن مناسب نباشد از نوع بادی استفاده می‌گردد. ویبره بدنه‌های بادی به دلیل بالا بودن هزینه، معمولا انتخاب اول خریداران نیستند.

کاربرد موتور ویبره

ویبره بدنه‌های صنعتی انواع مختلفی دارند که در صنایع سیمان و بتن، صنایع کشاورزی، صنایع آرد و تجهیزات دانه بندی در سیلوها، سرندها، صنایع غذایی و نان و ماشین آلات صنایع خشکبار به کار گرفته می‌شوند. همچنین موتور ویبره‌های برقی و موتور ویبره کوچک (میکرو ویبره) را می توان در میزهای ویبره، واگن، کامیون ها و میکسر بتن استفاده نمود.

ویبراتورهای صنعتی را می‌توان در کنار انبارک ها، قیف های بزرگ صنعتی، سیلوها، شناورها و همچنین در تجهیزات غربالگری، انتقال و فشرده سازی پیدا کرد. ممکن است یک ویبراتور در زیر بدنه یک کامیون یا یک واگن قطار تعبیه و پنهان شده باشد. در تجهیزات کارخانه‌های تولید لوازم آرایشی، یک سری میزهای ویبراتور صنعتی با کارکرد فشرده سازی مورد استفاده است که لوسیون و دیگر لوازم آرایشی را به داخل ظروف محصول شان قرار می‌دهد.


بیشتر بخوانید: روش های استفاده از موتور ویبره در فرآیندها

میزهای ویبراتور همچنین برای شبیه‌سازی زلزله نیز به کار می‌روند. بیشتر موزه های علمی متقاضی این کاربرد هستند. همچنین در تهیه شیرینی‌ها مانند کیک شکلاتی و به طور کلی اجرای بسیاری از رسپی‌ها و دستورالعمل های شیرینی پزی در مقیاس بزرگ و صنعتی، بکارگیری ویبراتور صنعتی ضروری است. بعضی از ویبراتورهای صنعتی به صورت سفارشی ساخته می‌شوند. تقریبا می‌توان گفت که ارتعاش در همه جا وجود دارد!

از کاربرد و استفاده‌های موتور ویبره‌ها در صنعت به موارد زیر نیز می‌توان اشاره نمود:

 • بوجاری غلات و حبوبات: با توجه به کارآیی بالای موتور ویبره‌ها در دستگاه‌ها و ماشین‌آلات مورد استفاده جهت پاک کردن غلات و حبوبات از ناخالصی‌ها، بیشتر شرکت‌های تولیدکننده‌ی مواد غذایی و صنایع غذایی از ویبره بدنه‌ها استفاده می‌کنند.
 • گرفتن حباب قالب‌های بتنی: یکی از رایج‌ترین استفاده‌های این موتو ویبره در حباب‌گیری بتن قالب‌های بتنی است. موتورهای ویبراتور با ایجاد لرزه و تکان در بتنی که هنوز خود را نگرفته و سفت نشده است، باعث از بین رفتن حباب‌های درون آن شده و بتنی یکنواخت و یکپارچه به دست می‌دهند.
 • کاربرد در ساخت موزاییک: همانند حباب‌گیری قالب‌های بتنی، در تولید موزاییک نیز با ایجاد تکانه و لرزه توسط موتور ویبره، سعی به از بین بردن حباب‌های موزاییک می‌گردد. این امر موجب شده است تا استفاده از موتور ویبره برای تولید موزاییک به شدت رایج گردد.
 • کاهش رطوبت شن و ماسه: برای کم کردن رطوبت موجود در شن و ماسه در حداقل زمان و پایین آوردن رطوبت تا حد مورد نظر، از موتور ویبره‌‌ها به شکل گسترده‌ای استفاده می‌شود.

در انتخاب موتور ویبره برای کاربردهای مختلف عوامل مختلفی دخیل هستند. ما در وبلاگ سام تجهیز در مطلبی تحت عنوان راهنمای انتخاب موتور ویبره برای میز ویبره، سرند، هاپر، کانوایر و فیدر، اطلاعات بیش‌تری در این مورد ارائه داده‌ایم.

کابرد موتور ویبره
کابرد موتور ویبره در صنایع

نصب و راه اندازی موتور ویبره‌ بدنه

موارد زیر از جمله توصیه‌ها و نکاتی هستند که هنگام نصب موتور ویبره بدنه‌ها باید در نظر گرفته شوند:

 • در سوار کردن موتور ویبره‌ بدنه، به منظور بالا بردن دقت کار و تنظیم پیچ‌ها در حد استاندارد باید از آچارهای ترکمتر (Torque Meter) استفاده کرد. پیچ‌ها باید دارای کیفیت خوبی باشند و پیچ با گرید 8/8 برای این کار مناسب است.
 • موتور ویبره‌ بدنه‌ی دارای اتصالات سطحی، قابلیت نصب بر هر سطحی را دارد و فقط بایستی دقت کرد که سطح مورد نظر کاملا هموار بوده و رنگ خورده و کثیف نباشد.
 • برای حفظ ایمنی هنگام نصب موتور ویبره بدنه، ضروری است تا از کابل فولادی در بالای موتور استفاده گردد.
 • هنگام استفاده از موتور ویبره‌ی با حرکت افقی که دو موتور لرزهای دارند باید دقت کرد که جهت حرکت این دو موتور در خلاف جهت حرکت یکدیگر تنظیم شده باشند.
 • حفظ و نگهداری این تجهیز نیاز به سرکشی و تعمیرات مداوم دارد و تنظیم کارشناسانه سفتی پیچ‌ها از اهمیت زیادی برخوردار است و موجب بیصدا کار کردن موتور می‌گردد.
 • اساس کار موتور ویبره‌ بدنه استفاده از نیروی گریز از مرکز می‌باشد. این نیروی گریز از مرکز بر مبنای اندازه‌های درصدی ذکر شده در برچسب‌های مرجع، تنظیم می‌گردد. برای تنظیم نیروی گریز از مرکز در این موتورها میتوان وزن صفحات دریافت کننده را کاهش یا افزایش داد. در مطلبی مجزا بیش‌تر در مورد تنظیم نیروی گریز از مرکز موتور ویبره‌ توضیح داده‌ایم.
 • پیچ‌های موتور ویبره همیشه باید بعد از 20 تا 30 دقیقه پس از روشن شدن موتور آچارکشی شوند و نباید از انجام دوره‌ای این کار غفلت کرد.
 • همانطور که پیش از این هم ذکر شد به خاطر لرزه‌ها و ارتعاشات ایجاد شده توسط این موتورها، بازبینی و بررسی مداوم آنها جهت حفظ و نگهداریشان بسیار حیاتی است. اگر علاقه‌مند بودید مطلبی با عنوان نکاتی برای نگهداری موتور ویبره‌ها و ویبراتورهای صنعتی را نیز مطالعه نمایید.

تکنولوژی موتور ویبره صنعتی

برخی از شرکت‌های تولید کننده ویبراتور، در اوایل قرن بیستم تولید ویبراتورهای بادی را آغاز کرده و برای چندین سال متوالی این ویبراتورهای هواپایه بسیار مورد توجه قرار گرفته بود. این نوع ویبراتورها تا پایان نیمه اول قرن بیستم به خوبی پاسخگوی نیازهای مشتریان بود. اما در ادامه صنایع مختلف مایل به استفاده از قدرت الکتریکی برای کار با ویبراتورهای صنعتی بودند. به همین دلیل شرکت‌های سازنده به سمت تولید موتورهای ویبره صنعتی که از جریان برق تغذیه می‌کنند رفتند. امروزه استفاده از موتورهای ویبره صنعتی در تجهیزات پردازش محصولات در سرتاسر جهان یافت می‌شود. برخی از تولیدکنندگان ویبراتورهای صنعتی محصولات ارتعاشی صنعتی خود را به بیش از 100 کشور جهان از جمله ایران صادر می‌کنند.

تکنولوژی موتور ویبره های صنعتی همواره در حال تغییر و تحول است و به طور مداوم متناسب با نیازهای سفارشی صنایع که در آن سرویس‌دهی می‌کنند بهبود می‌یابد. به عنوان مثال، اولین ویبراتور قابل حمل در طول دهه 60 یک ویبراتور پیستونی 1 تا 1.5 اینچی بود که به یک دستگیره متصل بود و برای استفاده در یک کارخانه تولید بتن پیش ساخته بکار می‌رفت. امروزه ویبراتورهای قابل حمل با سیستم‌های نصب بادکش در بازار موجود می‌باشند و به طور معمول با باد (هوا) کار می‌کنند.

صرفه جویی در وقت و هزینه با موتور ویبره صنعتی

ایجاد ارتعاش به یک ظرف نگهداری محتویات مانند یک کیسه فله می تواند هزینه بسته بندی را تا 25٪ کاهش دهد! با ارتعاش مناسب در هنگام بسته بندی مواد، می‌توان هر ساله پس انداز مالی قبل توجهی را مشاهده کرد. علاوه بر آن برخورداری از یک موتور ویبره صنعتی مناسب در طول فرآیند تولید می‌تواند از خرابی تولید جلوگیری به عمل آورده، و به نوبه خود باعث صرفه جویی در هزینه‌ها شود. در ضمن نیاز به استفاده از کامیون و تریلر را برای حمل بار کاهش داده و در نتیجه صرف هزینه‌های مورد نیاز برای حمل بار را هم به طور قابل توجهی کم می‌کند.

ایمنی ویبراتورهای صنعتی

آموزش دادن و بالا بردن سطح معلومات کارگرانی که در بخش صنعت کار می‌کنند در رعایت الزامات ایمنی توسط آن‌ها هنگام کار با موتورهای ویبره صنعتی نقش بسزایی دارد. به عنوان مثال، در صنعت خوراک و دانه، اگر استفاده مناسب از ارتعاش در دیوارهای سیلو در محل انجام شود، حوادث ناخواسته به طور قابل توجهی کاهش یافته و علاوه بر آن دیگر کارگران مجبور به ورود به سیلو برای از بین بردن آن نخواهند بود. استفاده از ارتعاش صنعتی همچنین نیاز به استفاده از چکش را برطرف می‌کند. استفاده از چکش نه تنها به دیواره‌های تجهیزات آسیب می‌رساند، بلکه به سلامت عمومی فردی که چکش می‌زند نیز صدمه میزند. مراقبت از سلامت تجهیزات و کارکنان، خود نوعی سرمایه گذاری ارزشمند است.

سؤالات متداول موتور ویبره و ویبره بدنه

ممکن است سؤال‌هایی داشته باشید: به طور مثال ویبراتور یا موتور ویبره برقی چیست؟ چطورکار می‌کنند؟ آیا برای نیاز و کاربرد موردنظر من مناسب هستند و کار می کنند؟ ما در ادامه لیستی از متداول‌ترین سؤالاتی که تیم ما درباره موتور ویبره و ویبره بدنه دریافت می‌کند را جمع آوری کرده‌ایم:

ویبره بدنه یا موتور ویبره برقی چیست؟

پاسخ: مفهوم و ساختار کلی این دستگاه‌ها بسیار ساده است. در اصل موتور ویبره یک موتور القایی دارای وزنه‌های نامتعادل است که به انتهای شافت متصل شده‌اند.

آیا می‌توان نیرو را در موتور ویبره تنظیم کرد؟

پاسخ: بله! دو وزنه به دو طرف شافت متصل است، یک وزنه ثابت و یک وزن قابل تنظیم. نیروی لرزش را می‌توان با تغییر زاویه وزنه‌های قابل تنظیم بین 0 تا 100٪ حداکثر تنظیم کرد. برای اطلاعات بیشتر به آموزش نحوه تنظیم وزنه گریز از مرکز، مراجعه نمایید.

موتور ویبره‌ ها و ویبره بدنه‌هایی که برای فروش دارید ساخت کجا هستند؟

پاسخ: برندهای مختلفی از موتور ویبره، ویبره بدنه و میکرو ویبره موجود است که ساخت کشورهای مختلفی از جمله ایتالیا، ترکیه، چین هستند. همچنین ویبراتورهای ساخت ایران نیز با کیفیت و قیمت مناسب برای فروش موجود است.

آیا برای ویبره بدنه و موتور ویبره ها گارانتی یا ضمانتی وجود دارد؟

پاسخ: بله! موتور ویبره‌ها از شش ماه ضمانت برای اجزای مکانیکی برخوردار هستند.

آیا می‌توانم جهت چرخش موتور ویبره را تغییر دهم؟

پاسخ: موتورهای تک فاز فقط می‌توانند در جهت استاندارد بچرخند. با این وجود می‌توانید با اتصال ترمینال‌های R به V ، S به U و T به W، چرخش موتور سه فاز را معکوس کنید.

شافت موتور ویبره به کدام جهت می‌چرخد؟

پاسخ: برق سه فاز به طور کلی بین ترمینال‌ها به ترتیب R ، S ، T می‌چرخد. ترمینال‌های برق متناظر با U ، V و W برچسب‌گذاری می‌شوند. کابل ویبراتور دارای 4 پایه است: قرمز (U)، سفید (V)، سیاه (W) و سبز (اتصال به زمین). جهت استاندارد چرخش به ترتیب با اتصال پایانه‌هایU ، V و W به پایانه‌های برق R ، S و T حاصل می‌شود. در این پیکربندی، جهت استاندارد چرخش شافت، همان جهتی است که کابل از جعبه ترمینال خارج می‌شود.

آیا می‌توانم جهت چرخش را تغییر دهم؟

پاسخ: برای دستیابی به چرخش معکوس برای ویبراتورهای سه فاز، پایانه‌های R را به V ، S به U و T به W متصل کنید. ویبراتورهای تک فاز فقط در جهت استاندارد می‌چرخند و جهت آن‌ها قابل تغییر نیست.

آیا موتور ویبره در هر جهتی قابل نصب است؟

پاسخ: بله، برای نصب غیر افقی، موتور دارای یک سمت بالا و یک طرف پایین است. سمت بالا، سمتی از بدنه است که جعبه ترمینال روی آن است. برای نصب مورب یا عمودی، جهت نصب موتور باید طوری باشد که سمت بالا، بیرون قرار بگیرد.

چگونه می‌توانم با استفاده از موتو ویبره، ارتعاش و لرزش خطی ایجاد کنم؟

پاسخ: نصب دو موتور ویبره با شافتهای موازی و جهت چرخش مخالف یکدیگر باعث ایجاد لرزش خطی می‌شود. ویبراتورها به طور طبیعی با یکدیگر هماهنگ می‌شوند و نیازی به اتصال فیزیکی بین شافت آنها نیست.

در تصاویر شماتیک زیر، پیکان قرمز حرکت ذرات، پیکان زرد جهت ارتعاش و پیکان آبی نشان دهنده جهت چرخش موتور ویبره است.

ارتعاش خطی با موتور ویبره

آیا سرعت چرخش و نیروی ارتعاش را می توان تغییر داد؟

پاسخ: بله، سرعت و نیروی چرخشی قابل تغییر است. با استفاده از درایو فرکانس متغیر (اینورتر درایو) می‌توانید سرعت چرخش را تغییر دهید. با تنظیم وزنه‌های انتهای شافت می‌توان نیروی ضربه را تغییر داد. تنظیمات نیرو باید در هر دو طرف هر ویبراتور استفاده شده یکسان باشد.

از موتور ویبره در چه محدوده دمایی می‌توان استفاده کرد؟

پاسخ: حداکثر دمای محیط توصیه شده 40 درجه سانتی گراد است. بیشتر موتور ویبره‌ها دارای استاندارد عایق E هستند که حداکثر افزایش دما تا 75 درجه سانتیگراد بالاتر از دمای محیط را یعنی برای حداکثر 115 درجه سانتیگراد امکان پذیر می کند. عایق کلاس F نیز موجود است و حداکثر افزایش دما تا 105 درجه سانتیگراد نسب به دمای محیط یعنی برای حداکثر 145 درجه سانتیگراد را امکان پذیر می‌کند.

عمر L-10 یا B-10 چیست؟

پاسخ: عمر بیرینگ (عمر یاتاقان) معمولاً به صورت ساعاتی بیان می‌شود که یک یاتاقان خاص قبل از ایجاد اولین شواهد خستگی فلزات کار می‌کند. نرخ عمر معمول برای کاربردهای صنعتی عمر «L-10» یا «B-10» نامیده می شود. به بیان ساده، عمر L-10 تعداد ساعاتی است که 90٪ از یاتاقان‌ها سالم می‌مانند. یا، 10٪ از یاتاقان‌ها در تعداد ساعات سرویس L-10 دچار خرابی و از کار افتادگی خواهند شد.

عمر معمول L-10 برای یاتاقان‌های موتور ویبره چقدر است؟

پاسخ: ویبره بدنه و موتور ویبره‌های دو قطبی (دو پل) با سرعت حدود 3600 دور در دقیقه کار می‌کنند که برای یاتاقان‌ها بسیار سخت است. به طور کلی، موتور ویبراتورهای 4، 6 و 8 قطبی (به دلیل سرعت کمتر) عمر B10 بسیار طولانی‌تر از ویبراتورهای دو قطبی دارند. به طور معمول ویبراتورهای دو قطبی برای حداقل 5000 ساعت محاسبه شده عمر B10، در تنظیم 100٪ وزن و 10،000 ساعت برای مدل‌های 4 ، 6 و 8 قطب طراحی شده‌اند.

تفاوت بین سرعت همزمان (synchronous) و سرعت نامی (rated speed) چیست؟

پاسخ: سرعت همزمان (synchronous speed) سرعت چرخش میدان مغناطیسی داخل سیم پیچ موتور است. کاتالوگ و نقل قول‌ها اغلب سرعت همزمان را ارائه می‌دهند.

سرعت نامی (rated speed) سرعت چرخش شافت و وزنه ها است. پلاک موتور ویبره سرعت نامی را نشان می‌دهد. سرعت نامی بر اساس آزمایش کارخانه است، اما سرعت واقعی براساس کاربرد و بار بوده و کمی متفاوت خواهد بود.

سرعت نامی همیشه کمتر از سرعت همزمان موتور القایی خواهد بود. تفاوت بین سرعت همزمان و سرعت نامی را «لغزش» (Slip) می‌نامند.

از چه نوع گریسی باید استفاده شود؟

پاسخ: ویبراتورها در کارخانه با توجه به الزامات و استاندارهای شرکت سازنده گریس‌کاری می‌شوند. گریس Shell Gadus s2 v100 2 یکی از انواع گریس‌های مورد استفاده است. این گریس، گریس صابون لیتیوم است. هنگام افزودن گریس به موتور ویبره، توصیه می‌شود دقیقاً از همان گریس توصیه شده توسط سازنده استفاده کنید. اگر این برند گریس در دسترس نباشد، استفاده از گریس صابون لیتیوم (lithium soap) با برند دیگری بهترین گزینه است.

تفاوت موتور ویبره برقی با ویبره صنعتی پنوماتیک (بادی) چیست؟

پاسخ: موتور ویبره‌های برقی و پنوماتیک از بسیاری جهات با یکدیگر تفاوت دارند. با این حال، تفاوت اصلی در منبع تغذیه آنهاست. ویبراتورهای پنوماتیک از هوا برای تأمین انرژی ارتعاشات خود استفاده می‌کنند، در حالی که ویبراتورهای الکتریکی از منبع برق استفاده می‌کنند.

موتور ویبره‌ها چه قیمتی داشته و چقدر هزینه دارند؟

پاسخ: هر کاربردی متفاوت است، به این معنی که در مورد اینکه کدام موتور ویبره یا ویبره بدنه برای شما بهتر کار می‌کند، گزینه‌های مختلفی وجود دارد. برای ارائه بهترین برآورد قیمت گذاری، لطفاً با تیم فروش و کارشناسان ما تماس بگیرید.


شرکت سام تجهیز تأمین کننده و توزیع کننده انواع موتور ویبره با منبع تغذیه تک فاز و سه فاز با توان‌های مختلف، با قابلیت تنظیم دامنه تغییرات نیروی گریز از مرکز به مقدار مورد نیاز است.

انواع ویبره بدنه


برندهای موتور ویبره

در بازار ایران ویبره بدنه و الکترو ویبره‌های ایرانی، ویبره بدنه‌های ایتالیایی و ویبره بنده‌های ترکیه‌ای و چینی با برندهای مختلف وجود دارند.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد هر برند روی تصویر آن کلیک نمایید.

موتور ویبره kem-p

موتور ویبره کمپ Kem-P ترکیه

ویبره کمپ ترکیه از جمله موتور ویبره های با کیفیت است که در صنایع مختلف به کار گرفته می شود. جهت مشاوره فنی و استعلام و لیست قیمت انواع موتور ویبره با کارشناسان سام تجهیز تماس حاصل فرمایید.

میکرو ویبره

میکرو ویبره

موتور ویبره کوچک یا میکرو ویبره از جمله انواع کوچک ویبره‌های بدنه است که در صنعت به منظور ایجاد ارتعاش در ابعاد کوچک به کار می‌رود.

اسکرول به بالا