گیربکس دور متغیر SITI

گیربکس دور متغیر SITI یکی از تجهیزاتی است که به خوبی در زمینه تنظیم سرعت و تغییر آن در شرایط مختلف به کار گرفته می‌شود. این گیربکس هماهنگی بالایی با موتورها و الکتروموتورهای مختلف دارد و به همین دلیل مشکلی برای استفاده از آن در حوزه‌های مختلف دیده نمی‌شود. البته طبیعی است که برای گیربکس‌های دور متغیر، متغیرها و فاکتورهای مختلفی تاثیرگذار است که می‌تواند بر روی عملکرد و طول عمر دستگاه نقش داشته باشد.

با این مقدمه کوتاه به سراغ معرفی گیربکس دور متغیر SITI خواهیم رفت و اطلاعات کلی و تخصصی آن را به همراه کاتالوگ دستگاه در اختیار شما قرار خواهیم داد.

گیربکس دور متغیر siti

معرفی کلی گیربکس دور متغیر SITI

گیربکس دور متغیر SITI به عنوان یک دستگاه انعطاف پذیر با قابلیت تغییر دور به هنگام استفاده در ماشین آلات و صنایع مختلف شناخته می‌شود. با وجود این گیربکس می‌توان دور ماشین آلات را به دورهای ثابت یا متغیر تغییر داد و از این طریق وضعیت دستگاه  را تحت کنترل خود داشت. این موضوع باعث شده که گیربکس‌های دور متغیر ابزار خوبی برای صنایع دارای سیستم حرکتی و اتوماتیک مانند ماشین‌های سیم پیچی اتوماتیک یا ماشین‌های بسته بندی اتوماتیک باشند.

اندازه‌های گیربکس دور متغیر SITI در بازار

گیربکس دور متغیر SITI تحت عنوان گیربکس دور متغیر (Variable Speed) مدل MK هم شناخته می‌شود که توسط شرکت گیربکس SITI تولید می‌شوند. شرکت siti برای این محصولات مدل‌های مختلفی در نظر گرفته که یکی از معیارهای دسته بندی آنها اندازه است. در حال حاضر این محصولات در 7 اندازه متفاوت یعنی MK2 – MK5 – MK10 – MK20 – MK30 – MK50 – MK100 در بازار موجود هستند که هر کدام از آنها کارایی و سرعت خروجی متفاوتی دارند. به عنوان مثال گیربکس‌های دور متغیر siti مدل MK2 دارای حداکثر گشتاور ۳ نیوتن‌متر بوده و گیربکس‌های مدل MK100 حداکثر گشتاور ۱۶۰ نیوتن متر را در اختیار قرار می‌دهند. سایر اطلاعات مربوط به گشتاور در جدول زیر و همچنین در کاتالوگ قابل مشاهده است.

جدول سایز و ماکزیمم گشتاور گیربکس دور متغیر سیتی
سایزگشتاور ماکزیمم (Nm)
MK23
MK58
MK1015
MK2030
MK3050
MK5072
MK100160

الکتروگیربکس دور متغیر siti

مشخصات فیزیکی و ظاهری گیربکس

بررسی فنی بدنه و کلیات گیربکس دور متغیر SITI را می‌توان به سه بخش تقسیم کرد. بخش ظاهری یا همان بخش بدنه گیربکس با استفاده از فولاد G25 خاکستری ساخته شده است که تحت تأثیر شرایط حرارتی، ویژگی بهتر و استحکام بالاتری به دست آورده است. بیشتر قسمت‌ها و بخش‌های داخلی این گیربکس از فولاد 100Cr6 ساخته شده‌اند که عملکردی بی‌نظیر و رضایت بخش در برابر شرایط مختلف نصیب گیربکس می‌کند. در نهایت قسمت‌های مختلف و ظاهری گیربکس هم به کمک سنگ زنی آماده و مهیا شده است. این شرکت برای محصولات خود از یک رنگ خاص تحت عنوان رنگ اپوکسی RAL 5010 بر پایه رزین‌های پلی استر استفاده می‌کند و مصرف کننده می‌تواند اطمینان داشته باشد که این رنگ آمیزی مادام العمر خواهد بود.

مزایای گیربکس دور متغیر SITI

دلایل مختلفی وجود دارد که می‌توان این گیربکس را به عنوان یک گزینه محبوب و مطلوب معرفی کرد. از جمله مزایای این دستگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کیفیت ساخت بالا از لحاظ جنس بدنه و قطعات و همچنین جنس رنگ بدنه
  • امکان تنظیم سرعت به صورت دستی و با استفاده از ریموت کنترل با توجه به سطح مهارت اپراتور
  • امکان استفاده به عنوان یک گیربکس کاهنده در گشتاورهای مختلف
  • استفاده به عنوان یک گیربکس بی‌صدا و هماهنگ با انواع مختلف الکتروموتورها

اتصال گیربکس دور متغیر به دستگاه‌های مختلف

به طور کلی گیربکس‌های دور متغیر SITI از اندازه MK2 تا اندازه MK50 دارای یک ورودی پلمپ شده هستند که با استفاده از یک شفت ورودی مجهز شده است. این موضوع باعث شده که امکان اتصال این گیربکس‌ها به بسیاری از الکتروموتورها وجود داشته باشند و در برخی موارد ممکن است تغییراتی در قسمت اتصال آن‌ها به وجود بیاید.

این گیربکس‌های دور متغیر در دو حالت متفاوت قابل نصب است که یکی از آنها با شیوه foot-mounting (یا نصب با پایه) و دیگری با شیوه flange-mounting (یا نصب با فلنج) صورت می‌پذیرد. می‌توان اطلاعات تکمیلی در مورد حالات نصب و همچنین خروجی تجهیز را از کاتالوگ دستگاه یا از ارتباط با کارشناسان فنی بدست آورد.

کاربرد گیربکس‌های دور متغیر سیتی

گیربکس دور متغیر SITI به دلیل توانایی در تغییر دادن دور موتور و الکتروموتور، ابزار بسیار خوب و کاربردی برای استفاده در حوزه صنایع محرک است. در حقیقت صنایعی که در آن‌ها از الکتروموتور استفاده می‌شود، نیاز به تغییر دور موتور دارند و می‌توان از این گیربکس‌ها در آن‌ها استفاده کرد. امکان استفاده از گیربکس‌های شرکت SITI برای دستگاه‌های سنگبری، ماشین‌های نخ ریسی، کارخانجات تولید نوشابه، ماشین آلات سیم پیچی اتوماتیک، کارخانجات دارای نوار نقاله و نوار حمل مواد، کارخانه‌های رنگرزی و رنگ آمیزی پارچه‌ها و موارد مشابه آن‌ها وجود دارد.

خرید گیربکس دور متغیر SITI

برای مشاوره فنی، استعلام قیمت و خرید گیربکس دور متغیر سیتی از طریق شماره‌های درج شده در سایت با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما اطلاعات تکمیلی را در اختیار شما قرار می‌دهند تا بتوانید دستگاه را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید. در نهایت از بعد از تکمیل اطلاعات می‌توانید سفارش خرید گیربکس را انجام دهید.

 قیمت گیربکس دور متغیر سی تی

این گیربکس‌ها به عنوان تجهیزات وارداتی هستند که قیمت آن‌ها تحت تأثیر تغییرات نرخ ارز و شرایط واردات قرار می‌گیرد. به همین دلیل در اینجا نمی‌توان به یک قیمت خاص اشاره کرد. اما می‌توانید با ما تماس بگیرید و قیمت گیربکس دور متغیر SITI در اندازه‌های مختلف (در صورت موجود بودن) در اختیار شما قرار می‌گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از شرایط خرید گیربکس‌ و الکتروگیربکس‌ها با ما در تماس باشید.
‫5/5 ‫(4 نظر)
اسکرول به بالا