پمپ پمپیران

پمپیران در سال 1354 هجری شمسی در شهر تبریز با مساحت 87500 متر مربع و با هدف طراحی، تولید و عرضه انواع پمپ و سیستم‌های پمپاژ برای مصارف شهری، کشاورزی و صنعتی تأسیس شده است. کل زیر بنای کارگاه های تولیدی، آزمایشگاه ها و ساختمان های پشتیبانی آن 40 هزار متر مربع و تعداد کل کارکنان شرکت 400 نفر است. پمپیران از ابتدای فعالیت، با انعقاد قرارداد انتقال تکنولوژی از شرکت KSB  آلمان، انواع محصولات خود را تحت لیسانس تولید نموده است.

درباره شرکت پمپیران
لوگوی پمپیران

با توجه به تنوع بالا، محصولات پمپیران در مصارف مختلف خانگی، کشاورزی و صنعتی از جمله در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی به کار برده می‌شوند.

وجود آزمایشگاه های مجهز و استفاده از نیروهای متخصص و متبحر یکی از مهم ترین دلایل تولید محصولات باکیفیت در صنایع پمپ سازی و همچنین شرکت پمپیران است و این عوامل توانسته زمینه مساعدی برای ارائه محصولات نوآورانه در صنایع پمپ سازی و کسب انواع استانداردهای مربوطه فراهم کند.

پمپیران با توجه به تشکیلات سازمانی، امکانات آزمایشگاهی و کارگاهی و نیروی انسانی متخصص، از توانایی های لازم برای انجام فعالیت های تحقیق و توسعه تولید پمپ برخوردار بوده و از این جهت در سال ۱۳۷۶ پروانه تاسیس واحد تحقیق و توسعه (R&D) را از وزارت صنایع و معادن اخذ نموده است.

جهت مشاوره فنی و استعلام قیمت انواع پمپ پمپیران با کارشناسان سام تجهیز در تماس باشید.

شماره‌های تماس: ۰۲۱۶۶۲۷۸۹۰۴ – ۰۲۱۶۶۲۶۸۹۲۰

محورهای اساسی فعالیت های تحقیق و توسعه (R&D) تولید پمپ شرکت به شرح ذیل است:

  • بهینه سازی پمپ های جدید
  • طراحی و ساخت پمپ های جدید مورد تقاضای مشتری
  • تولید با رعایت اصل حفاظت از محیط زیست
تصاویری از کارخانه پمپیران در تبریز
کارخانه پمپیران در تبریز

وجود واحد تحقیق و توسعه (R&D) و فعالیت های مستمر آن موجب تسریع در پاسخگویی به تقاضای مشتریان برای اعمال تغییرات در پمپ های موجود و تولید محصولات سفارشی شده است.

شرکت پمپیران پمپ های تولیدی خود را مطابق استانداردهای جهانی ISO 9908 ،ISO 9906  و IEC 34 تولید می کند. آزمایشگاه محصول پمپیران از سال 1378 به عنوان آزمایشگاه همکار موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران مورد تایید قرار گرفته است. برای ارتقاء کیفیت فعالیت های آزمایشگاه، شرکت پمپیران استاندارد ISO 17025 را اجرا و گواهینامه آن را دریافت نموده و همه ساله بروزرسانی می نماید.

شرکت پمپ پمپیران علاوه بر گواهینامه استاندارد ISO/IEC 17025، موفق به اخذ گواهینامه‌های مدیریت کیفیتISO 9001:2008  ، استاندارد محیط زیستیISO14001:2004  ، استاندارد سیستم‌های مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه‌ای OHSAS 18001-2007 ، IMS  و استاندارد سیستم رضایت مندی مشتریان ISO 10002-2004 ، نشان CE MARK ، برچسب انرژی، گواهی قابلیت ساخت ICS ، هولوگرام ساخت صنعت پتروشیمی IPI و تندیس بلورین تعالی سازمانی از صنعت پتروشیمی شده است.

سری‌های مختلف پمپ های پمپیران

پمپ‌های شرکت پمپیران در دو سری اصلی پمپ‌های آبی و صنعتی و پمپ‌های نفت، گاز، پتروشیمی دسته بندی شده‌اند.

پمپ های آبی و صنعتی

پمپ های نفت، گاز، پتروشیمی پمپیران

جهت مشاوره فنی و استعلام قیمت انواع پمپ صنعتی  و کشاورزی با کارشناسان سام تجهیز در تماس باشید.

شماره‌های تماس: ۰۲۱۶۶۲۷۸۹۰۴ – ۰۲۱۶۶۲۶۸۹۲۰

‫4/5 ‫(4 نظر)
اسکرول به بالا