دوزینگ پمپ اتاترون Etatron

دوزینگ پمپ اتاترون Etatron تولید یک شرکت بزرگ و جهانی است که با هدف تولید پمپ مترینگ و تجهیزات مربوط به آن در سال 1979 در ایتالیا تأسیس و به سرعت به لیدر و پیشرو در بازار دوزینگ پمپ و تجهیزات جانبی مربوط به آن تبدیل شد.

دوزینگ پمپ اتاترون

معرفی شرکت دوزینگ پمپ اتاترون Etatron

روند مداوم رشد تجاری Etatron D.S. در طول چند دهه گذشته، شرکت دوزینگ پمپ اتاترون را به عنوان یک تولید کننده کلیدی پمپ مترینگ سلونوئیدی، کنترلرها و تجهیزات جانبی آن‌ها در سراسر جهان تبدیل کرده است. هم اکنون شرکت Etatron به یک موقعیت برتر در صنایع مرتبط با تزریق و دوزینگ شیمیایی در جهان دست یافته است و علاوه بر ایتالیا که دفتر مرکزی این شرکت در آنجا واقع شده است، در 76 کشورهای جهان از جمله سنگاپور، آمریکا، فرانسه، اسپانیا، برزیل، روسیه، اوکراین، رومانی، انگلستان، مصر و پاکستان دفاتری راه اندازی کرده و دارای نمایندگی و عاملیت توزیع است.

شرکت اتاترون تعداد قابل توجهی از افراد را در ایتالیا به استخدام خود درآورده و با کمک آنها از شبکه توزیع و نمایندگان خود را در سرتاسر جهان پشتیبانی می‌کند. این افراد در گستره وسیعی از فعالیت های فنی-مهندسی و تجاری با هدف تولید پمپ های تزریق شیمیایی و تجهیزات مربوط به آن مشغول به کار هستند. کیفیت محصول و خدمات مشتریان از اهداف کلیدی و سیاست‌های مهم شرکت دوزینگ پمپ اتاترون است. کلیه فعالیت‌های مربوط به تولید، با دفتر مرکزی این شرکت که در جنوب شهر رم ایتالیا واقع است هماهنگ می‌شود.

اتاترون به اصول کلیدی نوآوری مداوم، تمرکز بر مشتری و سلامت زیست محیطی متعهد است. شرکت Etatron به طور کامل به مسئولیت‌های اجتماعی خود پایبند بوده و از منابع خود به منظور بهبود کیفیت زندگی کارکنان و کل جامعه بهره گرفته و معتقد است که این مسئولیت پذیری به حفظ ثبات و پایداری این شرکت، مراقبت از سلامت کارمندان آن و همچنین حفظ محیط زیست کمک می‌کند.

شرکت اتاترون تخصص ویژه‌ای در تولید پمپ مترینگ و تزریق شیمیایی، کنترلرها و سیستم‌های دوزینگ شیمیایی دارد. اگر به دنبال راه حل‌هایی در زمینه دوزینگ خودکار مواد شیمیایی، دیافراگم‌های توزیع مواد شیمیایی و پمپ‌های پریستالتیک باشید، این شرکت راه حل‌های مناسبی خواهد داشت.

جهت مشاوره فنی و استعلام قیمت انواع دوزینگ پمپ با کارشناسان سام تجهیز در تماس باشید.

شماره‌های تماس: ۰۲۱۶۶۲۷۸۹۰۴ – ۰۲۱۶۶۲۶۸۹۲۰

کاربرد دوزینگ پمپ های اتاترون

دوزینگ و تزریق مواد شیمیایی در فرآیند تصفیه آب نقش مهمی ایفا می‌کند، اتاترون سیستم‌های مترینگ و دوزینگ شیمیایی بسیاری را تولید کرده است که شامل ضدعفونی کننده‌ها، سیستم‌های اصلاح pH و تکنولوژی استخر شنا، گستره وسیعی از پمپ‌های دوزینگ و تزریق مواد شیمیایی، کنترلرها، پروب ها و لوازم جانبی آن‌هاست. بنابراین واضح است که اتاترون توانایی ارائه راه‌حل مناسب برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان مختلف را دارست. پمپ‌ها و کنترلر‌های دوزینگ شیمیایی اتاترون می‌توانند بسته‌های دوزینگ کاملی را برای موارد زیر تهیه کنند:

 • سیستم های تصحیح pH
 • سیستم های مبتنی بر Redox (ORP)
 • سیستم های کنترل رسانایی
کاربرد دوزینگ پمپ اتاترون
برخی موارد کاربرد محصولات دوزینگ پمپ اتاترون

محصولات شرکت دوزینگ پمپ اتاترون

طیف وسیعی از محصولات اتاترون شامل پمپ ها، کنترلرها، مخازن نگهداری مواد شیمیایی، همزن‌ها و لوازم جانبی که به پشتوانه مهندسین دوزینگ شیمیایی که تخصص لازم را دارند، تولید و پشتیبانی می‌شود؛ می‌تواند راه حل‌های مناسبی برای مشتریان فراهم کند. این شرکت به طور کلی محصولات خود را در 13دسته بندی کلی عرضه کرده است که عبارتند از:

 1. پمپ مترینگ سلونوئیدی (دوزینگ پمپ سلونوئیدی)
 2. پمپ موتور محرک (موتور دار)
 3. پمپ پریستالتیک
 4. کنترلر pH
 5. سیستم‌های کنترل و تنظیم
 6. مخازن ذخیره سازی و نگهداری مواد شیمیایی
 7. همزن (میکسر)
 8. کنتور آب
 9. فشارسنج الکترومغناطیسی
 10. الکترود pH متر (شیشه‌ای و پلاستیکی)
 11. نگهدارنده (هولدر) الکترود
 12. پروب ها
 13. فیلتر آب

انواع دوزینگ پمپ اتاترون etatron
دوزینگ پمپ های اتاترون ایتالیا همگی دارای تاییدیه‌ها و گواهینامه‌هایی نظیر CE اروپا بوده و مطابق با آخرین استانداردهای سنجش کیفیت روز دنیا همچون IS0-9001 و CSA تولید و به بازار عرضه می‌شوند. این پمپ ها همچنین پس از تولید و قبل از حمل و عرضه به بازار در مراحل مختلفی در کارخانه تست و بررسی می‌شوند.

انواع مترینگ پمپ اتاترون

پمپ های مترینگ اتاترون از نظر محرک به سه دسته ذیل تقسیم می‌شوند، هر یک از این سه دسته خود در مدل‌های مختلفی تولید می‌شوند و هر کدام از آن‌ها نیز کاربرد خاص خود را دارند که در مطالبی مجزا به آن پرداخته شده است:

جهت مشاوره فنی یا استعلام قیمت انواع دوزینگ پمپ و سایر پمپ‌های صنعتی با کارشناسان سام‌تجهیز تماس حاصل فرمایید.
شماره‌های تماس: ۰۲۱۶۶۲۷۸۹۰۴ – ۰۲۱۶۶۲۶۸۹۲۰
‫5/5 ‫(6 نظر)
اسکرول به بالا