الکتروموتور گاماک Gamak

الکتروموتور گاماک (Gamak Electric Motor) که دفتر اصلی آن در شهر استانبول ترکیه واقع شده است، از سال ۱۹۶۱ تولید انواع الکتروموتور را آغاز کرده است.
لوگوی شرکت الکتروموتور گاماک

الکتروموتور سه فاز با توجه به قیمت مناسب آن و ویژگی‌هایی که دارد انتخاب اول صنایع مختلف برای استفاده در کارخانجات است. در این مطلب ضمن ارائه اطلاعاتی در مورد انواع الکتروموتور سه فاز، محصولات الکتروموتور GAMAK را معرفی خواهیم کرد.

معرفی شرکت الکتروموتور GAMAK

دینام و الکتروموتور سه فاز از جمله موتورهای القایی هستند که در صنعت مورد استفاده قرار می‌گیرند. این الکتروموتورها در بیشتر موارد از نوع قفسه سنجابی هستند و در بازه‌ی توان 18 تا 250 کیلووات تولید می‌شوند. انواع مختلف الکتروموتور سه فاز در بخش‌های مختلف صنعت و کارخانجات استفاده می‌شوند و به همی دلیل است که این الکتروموتورها را بخش جدا نشدنی صنعت می‌نامند.

به دلیل استفاده روز افزون الکتروموتورهای سه فاز در صنعت استفاده از یک برند مطمئن و با کیفیت اهمیت زیادی دارد. زیرا در صورت خراب شدن هر چند موقتی این الکتروموتورها علاوه بر ضرر مالی برای تعمیر، از نظر توقف خط تولید نیز به کارخانه‌دار ضرر مالی وارد می‌شود. محصولات الکتروموتور گاماک از نظر کیفیت ساخت و کارکرد در رده الکتروموتورهای سه فاز با استاندارد بالا قرار دارد.

شرکت الکتروموتور گاماک که اولین و بزرگترین تولید کننده الکتروموتور در کشور ترکیه محسوب می‌شود، با کمک بیش از ۱۰۰۰ نفر پرسنل، محصولات خود را در بازارهای داخلی و بین‌المللی عرضه می‌کند.

نمایی از کارخانه و خط تولید الکتروموتور گاماک
کارخانه و خط تولید الکتروموتور گاماک

شرکت الکتروموتور Gamak با بیش از نیم قرن سابقه، به یکی از تولیدکنندگان پیشرو در تولید موتورهای الکتریکی نه تنها در ترکیه بلکه در سطح جهان تبدیل شده است. محصولات گاماک در گستره توان ۰.۶ تا ۱۰۰۰ کیلو وات می‌توانند در تمام کاربردهای صنعتی مورد استفاده قرار بگیرند. تمامی پروسه تولید الکتروموتور در کارخانه‌ای به وسعت ۵۰ هزار متر مربع در محدوده‌ای حدود ۳۳۰ هزار متر مربع و با فعالیت نزدیک به ۱۰۰۰ نفر نیروی انسانی انجام می‌شود.

شرکت گاماک حدود 60 سال قبل ور در سال 1961 در ترکیه آغاز به کار کرد. این شرکت ترکیه‌ای با تولید محصولات با کیفیت در زمینه‌ی دینام و الکتروموتور خیلی سریع توانست جایگاه خود را در بازار جهانی به دست آورد. پس از گذشت چند سال شرکت گاماک به یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان الکتروموتور سه فاز در سطح جهانی تبدیل شده است.

امروزه شرکت الکتروموتور GAMAK با بیش از هزار نفر پرسنل در زمره‌ی بزرگ‌ترین تولیدکنندگان الکتروموتور سه فاز قرار گرفته است. این شرکت ترکیه‌ای با تولید و فروش الکتروموتور با کیفیت در سطح بازار توانسته است اعتماد صنعتگران جهان را به خود جلب کند. الکتروموتور ترکیه‌ای گاماک در طی سال‌های گذشته توانسته جایگاه خود را در صنعت بسیاری از کشورها از جمله ایران تثبیت کند.

شرکت GAMAK نه تنها در زمینه‌ی تولید الکتروموتور سه فاز به موفقیت‌های زیادی دست پیدا کرده است، بلکه در زمینه‌ی تولید قطعات یدکی برای الکتروموتور سه فاز نیز به خودکفایی رسیده است. قطعات یدکی الکتروموتور سه فاز که در صنعت بسیار حیاتی هستند با کیفیت بسیار زیاد در شرکت الکتروموتور گاماک تولید می‌شوند.

محصولات الکتروموتور گاماک

محصولات شرکت گاماک که با استاندارد IE2 ، IP55 و Class F عرضه می‌شوند، شامل الکتروموتورهای تک‌فاز و سه‌فاز از توان 0.06 kw تا 1000 kw و دورهای ۷۵۰، ۱۰۰۰، ۱۵۰۰ و ۳۰۰۰ دور بر دقیقه، با حالت‌های نصب از پایه یا فلنج است.

شرکت الکتروموتور GAMAK انواع الکتروموتور سه فاز با کیفیت و پرکاربرد را برای صنایع تولید می‌کند. محصولات تولید شده توسط این شرکت شامل انواع الکتروموتورهای سه فاز در بازه قدرت بین 0.06 تا 1000 کیلووات می‌باشد. محصولات شرکت الکتروموتور گاماک بسیار متنوع بوده و نیازهای صنعتگران را تأمین می‌کند.

شرکت الکتروموتور گاماک تمامی قطعات لازم برای ساخت یک الکتروموتور را خود در کارخانه تولید می‌کند پس همه مراحل تولید موتور الکتریکی بدون نیاز به منبع دیگری در شرکت گاماک ترکیه طی می‌شود.

شرکت گاماک یکی از معدود شرکت‌های تولید الکتروموتور در جهان است که سیم‌های لازم برای سیم‌پیچی را خود می‌سازد. همچنین این شرکت توانسته یکی از آزمایشگاه‌های پیشگام برای تست الکتروموتور در جهان را بنیان نهد.

وجود شرکت الکتروموتور GAMAK در کشور ترکیه سبب شده است تا هزینه‌های واردات الکتروموتور در کشور ما به حداقل برسد و صنعتگران ایرانی بتوانند با کمترین هزینه باربری الکتروموتورهای شرکت گاماک را خریداری کنند و همچنین دیگر با مشکلات ناشی از الکتروموتور خارجی وارداتی از جمله الکتروموتورهای چینی که دارای کیفیت پایینی هستند دست‌وپنجه نرم نکنند. از دیگر محصولات صنعتی با کیفیت ساخت ترکیه می‌توان به گیربکس ایلماز اشاره کرد که برای موتور گیربکس های خود از الکتروموتورهای گاماک نیز استفاده می‌نماید.

کاتالوگ الکتروموتور GAMAK

جهت مشاهده اطلاعات فنی کامل می‌توانید به کاتالوگ الکتروموتور GAMAK مراجعه نمایید.

الکتروموتور پایه دار گاماک

قطعات یدکی الکتروموتور سه فاز گاماک

نیاز به قطعات یدکی الکتروموتور سه فاز در صنعت بسیار مهم است. زیرا در اکثر مواقع الکتروموتورهای سه فاز در کارخانجات مورد استفاده قرار می‌گیرند و در صورت خرابی و توقف خط تولید باید سریعاً تعمیر شوند تا خط تولید خیلی سریع کار خود را ادامه دهد. در صورتی که قطعات یدکی الکتروموتور سه فاز مورد استفاده در بازار نباشد  و یا با تاخیر زیاد به دست کارخانه‌دار برسد، ضرر مالی سنگینی به دنبال خواهد داشت. شرکت سام تجهیز افزار خاورمیانه قطعات یدکی الکتروموتور گاماک را نیز به مشتریان ارائه می‌کند.

قیمت و خرید الکتروموتور GAMAK

قیمت الکتروموتور سه فاز که در صنعت تحت عنوان دینام القایی نیز شناخته می‌شود به عوامل مختلفی بستگی دارد. فاکتورهای زیای می‌توانند در قیمت الکتروموتور سه فاز مؤثر باشند که از این میان می‌توان توان موتور، کیفیت ساخت و کاربرد آن را نام برد. هر چه قدر توان الکتروموتور بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. محصولات الکتروموتور GAMAK ترکیه از جمله الکتروموتورهای سه فاز هستند که در عین داشتن کیفیت مناسب قیمتی قابل قبول دارند. تولید محصولات این شرکت ترکیه‌ای در همسایگی با ایران موجب شده است تا هزینه‌های حمل و نقل به حداقل برسد و نسبت به الکتروموتورهای چینی با در نظر گرفتن کیفیت، قیمتی مناسب‌تر داشته باشند.

شرکت سام تجهیز به عنوان نماینده فروش شرکت الکتروموتور گاماک، محصولات این شرکت را با مناسب‌ترین قیمت به مشتریان ارائه می‌کند.

جهت مشاوره فنی و استعلام قیمت هر یک از محصولات الکتروموتور گاماک GAMAK با کارشناسان سام تجهیز تماس حاصل فرمایید.
شماره‌های تماس: ۰۲۱۶۶۲۷۸۹۰۴ – ۰۲۱۶۶۲۶۸۹۲۰
‫4.9/5 ‫(7 نظر)
اسکرول به بالا