گذشته و مشخصات گیربکس SEW

  • ۱۴۰۰/۰۶/۱۰
  • 0

در این مقاله به بررسی مشخصات گیربکس SEW خواهیم پرداخت. گیربکس SEW به دلیل تکنولوژی پیشرفته و ساختار با کیفیتی که دارد، یکی از بهترین و پر کاربردترین گیربکس در جهان شناخته شده است. تاریخچه شرکت موتورگیربکس SEW بیش تر از هشتاد سال سابقه درخشان دارد، این شرکت برای اولین در سال یک هزار و نهصد و سی و یک توسط شخصی به نام Christian Pahr تاسیس شده است. شرکت SEW-Eurodrive به دلیل این که محصولات خود را با بالا ترین کیفیت و بروز ترین استاندارد ها تولید می کند و به سراسر دنیا صادر می کند، از عالی ترین تولید کنندگان گیربکس در سطح جهان شناخته شده است و اعتبار بسیاری را دارا است.

همان گونه که گفتیم الکتروگیربکس SEW آلمان از شناخته ترین، معتبرترین و بهترین، گیربکس های صنعتی در جهان است. از آن جایی که این شرکت در ساخت محصولات خود از مواد بسیار عالی و مرغوب استفاده می کند، فروش سالانه ای حدود سه میلیارد دلار برخوردار است. گیربکس های شرکت SEW در اشکال و نمونه های مختلفی تولید می شود، برای مثال برخی از این نمونه ها که توسط این شرکت تولید می شوند عبارتند از حلزونی، خورشیدی، آویز، کرانویل، دور متغیر، هلیکال، فلنچ دار و پایه دار، شافت مستقیم روبه بالا، کانوایر خط تولید و میکسر بخار های اسید.

مشخصات گیربکس sew

مشخصات گیربکس SEW

همان گونه که ذکر کردیم شرکت SEW، یک شرکت آلمانی است که بهترین شرکت تولید کننده تغییر و کنترل سرعت در جهان شناخته شده است و دارای اعتبار و موفقیت بسیار زیادی در تمام جهان است. یکی از مشخصات موتور گیربکس SEW داشتن مدل های متنوع و مختلف آن در بازار های سراسر جهان است. نمایندگی های این شرکت در تمامی دنیا در حال وارد کردن و فروش این قطعات هستند. از دیگر مشخصات خاص این مدل می توان به تنوع بالای آن در ویژگی های ساختاری آن و هم چنین ویژگی های فنی آن اشاره کرد.

شرکت سام تجهیز بهترین عرضه کننده موتور گیربکس SEW است که به عرضه انواع مختلف گیربکس به نام شرکت خود اقدام کرده است. علاوه بر این، از شاخصه این برند است که برای تمامی مدل ها و نمونه های خود سری های مختلفی را نیز تعریف کرده است. تا با این کار امکان استفاده از محصولات خود، در تمامی صنایع و حوزه های مختلف را به وجود آورد. به همین دلیل می توان استفاده از گیربکس های SEW را در صنایع مختلف و بزرگ یا کوچک از مشخصات خاص آن دانست.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید این مطلب در مورد قیمت گیربکس SEW و نحوه محاسبه آن را نیز مشاهده نمایید.

مزایا و کاربرد در صنایع مختلف

گیربکس های SEW دارای مزایا و فواید زیادی هستند، یکی از مزایای این مدل قیمت مقرون به صرفه این گیربکس است. از دیگر مزایای این گیربکس می توان به راندمان بالای آن اشاره کرد، هم چنین این مدل دارای نسبت تبدیل بالا است که این ویژگی نیز جزء دیگر مزایای این گیربکس محسوب می شود. گیربکس ساخته شده توسط شرکت SEW از صدای کم و بدون نویز برخوردار است، هم چنین این گیربکس ها قابلیت تبدیل گشتاور در توان های بالا را نیز دارا است.

از آن جایی که شرکت سام تجهیز نماینده شرکت اس ای دبلیو بوده و این شرکت در بین صنعتگران دارای اعتبار بالایی بوده است و از مواد مرغوب و عالی در ساخت محصولات خود استفاده میکند، انواع گیربکس های SEW آلمان در صنایع مختلف کاربردهای ویژه ای را دارا هستند. به عنوان مثال در صنایع کاشی و سرامیک، در بالابر ها، در صنایع نظامی، در صنعت پزشکی، در صنایع غذایی، در نفت و گاز و پتروشیمی، در آسانسور ها و در کانوایر ها کاربرد دارد. به دلیل محبوبیت و کارایی عالی SEW، عدم استفاده از این گیربکس می تواند مشکلات اساسی و بنیادینی را در این مجموعه ها به وجود آورد.

نتیجه گیری
شرکت سام تجهیز چندین سال سابقه درخشان در فروش انواع گیربکس های sew در سر تا سر ایران دارد. این شرکت به دلیل استفاده از مواد مرغوب و عالی در ساخت محصولات خود، بهترین و برترین شرکت در بین شرکت های تولید کننده گیربکس شناخته شده است. گیربکس sew در صنایع و حوزه های گوناگون صنعتی کابرد مفید دارد، هم چنین این برند دارای مشخصات و ویژگی های خاصی است که باعث تمایز آن از سایر گیربکس ها شده است. ما در اینجا برای شما به شرح تاریخچه شرکت گیربکس sew و مشخصات و ویژگی های این گیربکس پرداخته ایم. جهت خرید موتور ویبره از سایت سام تجهیز با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

نظرات کاربران