در حال بارگذاری

هنگام خرید موتور ویبره به چه نکاتی باید توجه کنید؟

در این مقاله به نکات مهم هنگام خرید موتور ویبره خواهیم پرداخت. به طور کلی موتور وبیره به وسیله ای گفته می شود که باعث ایجاد ارتعاش و لرزش در دستگاه های دیگر می شود. موتور ویبره ها در صنایع و دستگاه های صنعتی کاربرد و نقش بسیار مفیدی را دارا است. به همین دلیل شما باید در هنگام تهیه و خریداری موتور ویبره به نکاتی در جهت بروز مشکلات توجه کنید که در ادامه به شرح توضیحاتی درباره این نکات خواهیم پرداخت. اما بهتر است قبل از آن با انواع موتور ویبره ها و کاربرد آن ها آشنا شوید، چرا که این امر باعث راحتی بیش تر شما در خرید این وسیله و انتخاب بهتر شما تا حدود زیادی تاثیر گذار است. به طور کلی موتور ویبره ها به دو نوع تقسیم می شوند، یکی موتور ویبره بدنه پایه دارد و دیگری موتور ویبراتور فلنجی. البته یک نوع دیگر از موتور ویبره ها هستند که به آن ها موتور ویبره های کوچک می گویند، اما معمولا این نوع از موتور ویبره هم در گروه موتور ویبره بدنه پایه دار حساب می شود. این موتور ویبره ها بر اساس نوع خود و کاربرد ها و دستگاه و صنایعی که در آن ها کاربرد دارند، کارکرد های مختلف و متفاوتی را ایفا می کنند.

خرید موتور ویبره

مهم ترین نکته هنگام خرید موتور ویبره

شما می توانید به گونه های مختلفی به خرید و تهیه موتور ویبره ها اقدام نمایید. اما لازم است توجه کنید که شما از هر طریقی چه خرید به صورت آنلاین از فروشگاه های مجازی و چه خرید به صورت حضوری از فروشگاه های مربوطه، باید در زمان خرید به نکات مهمی توجه کنید. این نکات را به طور مجموع می توان در پنج دسته جمع بندی کرد. اولین نکته ای که شما باید در هنگام خرید موتور ویبره باید به آن توجه کنید این است که موتور ویبره مد نظر شما باید دارای چه نیروی گریز از مرکزی است. شما باید حتما در هنگام خرید به این نکته توجه کنید، لازم به ذکر است که این موضوع کاملا مشخص است و شما به راحتی می توانید در یابید که دستگاه موتور ویبره مد نظر شما دارای چه نیروی گریز از مرکزی است. نکته دیگری که در هنگام خرید و تهیه این وسیله باید به آن توجه بسیار شود این است که شما باید به سرعت موتور ویبراتور توجه و دقت زیادی کنید. چرا که تفاوت در سرعت موتور می تواند دامنه حرکتی مختلفی را ایجاد کند، هم چنین توان موتور نکته بسیار مهم و قابل توجه ای است. زیرا هر چه توان موتور ویبره مد نظر شما بیش تر باشد سرعت موتور و تعداد ضربه های آن نیز بیش تر خواهد بود.

نکات دیگری که هنگام خرید موتور ویبره توجه به آن ها میتواند به نفع شما باشد

از دیگر نکاتی که باید در هنگام خرید موتور ویبره مد نظر خود به آن توجه داشته باشیم، مقدار آمپراژ مصرفی متور ویبره است. شما باید به این نکته به خوبی دقت کنید، البته لازم است بدانید که موتور های ویبره خوب و با کیفیت دارای آمپراژ پایین تری نسبت به سایر موتور ویبره ها هستند. پس شما باید با دانستن این نکته به انتخاب و خرید صحیح این وسیله اقدام نمایید، تا از بروز هر گونه مشکلی اعم از خرابی موتور ویبره و اتلاف وقت خود یا عملکرد و کارایی ضعیف آن جلو گیری کنید. هم چنین اگر شما قصد خرید موتور ویبره در جهت استفاده از آن بر روی میز ویبره را دارید، بهتر است به خرید موتور ویبره ای بر اساس میز ویبره صنعتی خود اقدام نمایید.

بیشتر بخوانید: نکاتی برای نگهداری موتور ویبره‌ها و ویبراتورهای صنعتی

هم چنین اگر شما قصد استفاده از موتور ویبره را بر روی جهنده یا قیف (هاپر) دارید، باید موتور ویبره ای متناسب با قیف یا جهنده مد نظر خود در جهت کاربرد و عمل کرد بهتر و جلو گیری از بروز مشکل استفاده و خریداری کنید. آخرین نکته ای که باید در هنگام خرید موتور ویبره به آن توجه کرد، خدمات پس از فروش و گارانتی موتور ویبره مد نظرتان است. توجه داشته باشید که این نکته دارای اهمیت فراوانی است.

نتیجه گیری
موتور ویبره وسیله ای است که باعث ایجاد لرزش و ارتعاش در دستگاه های مختلف می شود. این وسیله در صنایع و دستگاه های مختلف کاربرد مفید دارد، به دلیل کاربرد های مفید موتور های ویبره شما باید در انتخاب و خریداری آن به نکاتی توجه و دقت داشته باشید. ما برای شما در این مطلب به توضیح کامل این نکات پرداخته ایم. جهت خرید گیربکس sew و انواع ویبره صنعتی از سایت سام تجهیز می‌توانید با مشاوران و کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت استعلام قیمت و سفارش محصولات با شماره‌های درج شده تماس حاصل فرمایید. رد کردن

اسکرول به بالا