تفاوت انواع گیربکس های SEW

در این مقاله به بررسی دقیق تفاوت انواع گیربکس SEW می پردازیم. برای آشنایی با موتور ویبره در سایت سام تجهیز کلیک کنید.

انواع گیربکس های SEW

واحدهای دنده ای با نوع جریان نیرویی که منتقل می کنند متمایز می شوند. در این مقاله قصد داریم تفاوت انواع گیربکس های SEW را برای شما خوانندگان محترم شرح دهیم.
سه طرح اساسی وجود دارد:

گیربکس های موازی محور

در جعبه دنده های شفت موازی و چرخ دنده های سیاره ای، محور ورودی و خروجی در یک جهت (در یک سطح) قرار گرفته اند. بنابراین قدرت در یک خط مستقیم منتقل می شود. گیربکس های شفت موازی در حالت نصب دنده مارپیچ در دسترس هستند.

ویژگی چرخ دنده سیاره ای

گیربکس های دنده سیاره ای فرم خاصی هستند. با استفاده از آنها ، انتقال قدرت کواکسیال است. در این حالت ، سرعت و گشتاور محور ورودی – دنده خورشیدی مرکزی – به یک دنده حلقوی خارجی (در سمت خروجی) منتقل می شود و توسط سه یا چند چرخ دنده سیاره ای در حال چرخش تبدیل می شود. ویژگی خاص آنها: شفت ورودی و شفت خروجی در طول این فرایند در یک جهت حرکت می کنند. در ترکیب با موتورهای دنده ای سرو ، سیاره ای و دینامیک دقت بالایی را ارائه می دهند.

گیربکس های زاویه راست

در چرخ دنده های راست زاویه، محور محرک و شفت خروجی عمود بر یکدیگر هستند-در نتیجه جریان نیرو در آنجا با زاویه راست منحرف می شود. سه نسخه ثابت از دنده های زاویه راست وجود دارد. این دستگاه ها شامل چرخ دنده های مارپیچ ، دنده های کرم مارپیچ و منحصراً از SEW ‑ EURODRIVE با زاویه راست می باشد.

تفاوت انواع گیربکس sew

تفاوت انواع گیربکس های SEW

گیر بکس های SEW/ مدل مار پیچ F

کلاچ مهندسی، گیربکس های مارپیچ سری موازی SEW-Eurodrive F را برای استفاده در سیستم های مکانیکی مانند سیستم های نوار نقاله صنعتی، سیستم های حمل مواد، آسیاب های فولادی و سایر کاربردهای مکانیکی ارائه می دهد.

مشخصات گیربکس کار پیچ مدل F

این موتورهای دنده جمع و جور و با دقت طراحی شده اند. به اندازه کافی باریک هستند تا به سهولت در بسیاری از فضاهای حساس مورد استفاده قرار گیرند. همچنین به آسانی با تجهیزات دیگر ادغام می شوند. موقعیت ها ، اندازه ها و طرح های مختلف نصب، موتورهای دنده سری F را قادر می سازد تا در بسیاری از کاربردها که نیاز به موقعیت و کیفیت دقیق دارند، کار کنند. عکس العمل محیطی این گیربکس ها به میزان قابل توجهی کمتر از نسخه استاندارد است.

گیربکس های SEW/ مدل موتورهای دنده ای سری K

موتورهای دنده ای مارپیچ سری SEW-Eurodrive K ارائه شده توسط Clutch Engineering برای عملکرد بدون سایش طراحی شده است و عمر طولانی را امکان پذیر می کند. این چرخ دنده ها دارای بازدهی دنده بیش از 90% در هر دو جهت چرخش سیستم هستند.

مشخصات مدل موتورهای دنده ای سری K

مانند دیگر محصولات SEW Eurodrive ، این موتورهای دنده ای نیز بسیار جمع و جور هستند و دارای چگالی قدرت بالا می باشند. به این ترتیب نیازهای ماشین آلات شما را بهتر برآورده می کنند. این محصولات همچنین به اندازه کافی انعطاف پذیر هستند تا در طیف وسیعی از دمای محیطی که ممکن است در محل وجود داشته باشد کار کنند. این موتورهای دنده قابل اعتماد طوری طراحی شده اند که در بسیاری از کاربردهای مکانیکی کاربرد زیادی دارند.

گیربکس های SEW/ گیربکس سری MC

این گیربکس های مارپیچ و مورب مارپیچ مخصوص طیف وسیعی از محدوده گشتاور طراحی شده اند. سری SEW-Eurodrive MC ارائه شده توسط Clutch Engineering می تواند در بسیاری از کاربردهای صنعتی مناسب باشد و به شما این قدرت را می دهد که راه حل های ایده آل خود را انتخاب کنید. سری MC دارای ساختاری مدولار با چگالی گشتاور بالا است و در هشت اندازه جمع و جور در دسترس هستند. این انتخاب متنوع به شما امکان می دهد درایو مناسب را تقریباً برای هر برنامه ای انتخاب کنید. شما می توانید یک گیربکس ایده آل را بر اساس سرعت و محدوده گشتاور مورد نیاز ، فضای موجود و شرایط کار محیط خریداری نمایید.

گیربکس های SEW/ موتورهای گیربکس سری R

گیربکس های مارپیچی سری SEW-Eurodrive R از مهندسی کلاچ برخوردار هستند. دارای چگالی گشتاور بسیار بالا بوده و عمر طولانی دارند. این موتورهای دنده ای مخصوص عملکرد و قابلیت اطمینان بالا طراحی شده اند. برای این محصولات، طیف وسیعی از گشتاورها و نسبت دنده ها ارائه می شود تا به بهترین نحو با نیازهای برنامه های شما مطابقت داشته باشند. آنها با بسیاری از سیستم های مکانیکی حیاتی سازگار هستند.

گیربکس های SEW/ گیربکس سری X

کلاچ مهندسی، گیربکس های مارپیچ SEW-Eurodrive X را برای استفاده در سیستم های نوار نقاله، آسیاب های توپ، همزن و سایر نیازهای صنعتی ارائه می دهد. طراحی های تخصصی برای ساخت این گیربکس به چگالی قدرت بالایی دست می یابد که منجر به کاهش هزینه ها و وزن می شود. این محصولات عالی دارای یک محفظه بسیار قوی هستند که با انواع گزینه های نصب سازگار هستند. نوع روانکاری “روانکاری با چلپ چلوپ” به طور استاندارد برای درایوهای سطل آسانسور استفاده می شود. برای این دنده ها ، می توانید از روغن یا فشار حمام استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا