گیربکس SITI در سال ۱۹۶۷ توسط Filippo Guerra در ایتالیا تأسیس شد. گستردگی دامنه تولید و محصولات گیربکس سیتی امکان ارائه پیشنهاد برای کاربردهای مختلف را فراهم کرده است.
siti_logo_samtajhizشبکه تجاری گسترده در سراسر جهان امکان تأمین گیربکس‌های مختلف با کیفیت و قابلیت اطمینان بالا برای مشتریان را فراهم کرده است. طی سال‌های فعالیت شرکت، ماشین‌آلات جدید و به روز خریداری شده و محصولات با توجه به بازار بهود و توسعه یافته است. پس از به‌روز رسانی ماشین‌آلات و محصولات تمرکز شرکت گیربکس SITI بر روی نیروی انسانی است. با وجود این واقعیت که ممکن است گیربکس و تکنولوژی آن به عنوان یک صنعت رشد یافته تلقی شود، اما تحقیقات جدید و سفارشی‌سازی محصولات با همکاری مؤسسات تحقیقاتی و با هدف به اشتراک گذاری تجارب تولید و تجاری سازی، در شرکت گیربکس SITI ادامه دارد.

شرکت گیربکس SITI ایتالیا

شرکت گیربکس SITI ایتالیا

در حال حاضر ۷۰ درصد گردش مالی شرکت SITI در بازارهای جهانی است و در حال توسعه خط تولید محولات جدید با هدف ورود به کاربردهای صنایع سنگین نظیر انرژی‌های تجدیدپذیر و بازیافت است.

شرکت گیربکس SITI به صورت مستمر و مداوم کیفیت محصولات و خدمات خود را کنترل و آن‌ها را بهبود می‌بخشد. کیفیت به عنوان یک ذهنیت برای همه کارکنان در نظر گرفته شده و از طراحی آغاز و در تمام مراحل تولید و خدمات ادامه می‌یابد.

همچنین توجه به اثرات زیست محیطی و بهداشت کار از اصول اساسی شرکت گیربکس SITI است.

استاندارد مدیریت و کنترل کیفیت ISO 9001:2008 و استاندارد زیست محیطی ISO 14001:2004 و استاندارد سیستم‌های مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه‌ای OHSAS 18001:2007 از جمله استانداردهایی است که شرکت گیربکس SITI موفق به اخذ آن‌ها شده است.

دفتر و کارخانه اصلی شرکت گیربکس سیتی در ایتالیا و سه دفتر دیگر در کشورهای چین، لهستان و رومانی واقع است.

گیربکس‌های SITI در بخش‌ها و صنایع مختلف مثل صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، صنعت فولاد و سیمان، صنایع غذایی و دارویی، صنایع کاشی و سرامیک، نوار نقاله، کانوایر و بالابر و ماشین‌آلات و دستگاه‌های مختلف به کار گرفته می‌شود.

کاربردهای گیربکس سیتی

انواع گیربکس SITI

گیربکس‌های تولید شده این شرکت شامل گیربکس‌ حلزونی و گیربکس هلیکال حلزونی در هفت سری مختلف (I، P+MI، CMI-I، U، P+MU، CMU-U و MD)، گیربکس کرانویل پینیون (Bevel Helical) سری BH، شافت مستقیم سری NHL، گیریکس آویز SITI سری PD، گیربکس صنعتی SITI سری PL، گیربکس شافت بغل سری R و گیربکس خورشیدی SITI سری NRG است.

 

کاتالوگ‌های گیربکس SITI

 

جهت مشاوره فنی و استعلام قیمت هر یک از محصولات گیربکس SITI با کارشناسان سام تجهیز تماس حاصل فرمایید.
جهت استعلام قیمت اقلام مورد نیاز را به شماره ۸۹۷۷۴۰۴۵ (۰۲۱) فکس نمایید تا کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

گیربکس SITI سیتی
۴.۷ (۹۳.۳۳%) ۳