گیربکس Rossi رسی که با نام گیربکس روسی نیز شناخته می‌شود، تولید گروه صعنتی Rossi ایتالیاست.گروه rossi شرکت Rossi در دهه هفتاد میلادی توسط Gilio Rossi تأسیس شد. رسی یکی از بزرگ‌ترین گروه‌های صنعتی اروپایی تولیدکننده و فروشنده گیربکس، الکتروگیربکس و الکتروموتور است.
شرکت گیربکس Rossi طی حدود ۶۰ سال فعالیت خود، به صورت مداوم و مستمر برای بهبود کیفیت و کارایی محصولات گام برداشته است. رسی در صنایع سنگین مثل صنایع معدنی، فلزات، پلاستیک، لاستیک، سیمان و دیگر صنایع حضور داشته و دارد.

لوگوی گیربکس rossi

شرکت گیربکس Rossi اهداف و تعهدات خود را این‌گونه بیان کرده است:

  • برتری در تمام جنبه‌ها
  • نوآوری علمی و عملی
  • همکاری نزدیک با مشتریان
  • استفاده از کارمندان کارا و ایجاد فرصت پیشرفت برای آن‌ها
  • ارزش‌آفرینی برای شرکا و سهام‌داران

کاربردهای گیربکس Rossi

صنایع فلزی: گیربکس‌های رسی در صنایع فلزی برای ماشین‌آلات پردازش فلزات و فلزکاری به کار برده می‌شود. همچنین Rossi از مهم‌ترین تأمین‌کنندگان گیربکس‌های کارخانه‌های فولاد در سراسر جهان است.

صنایع معدن: در بخش استخراج و انتقال مواد معدنی(کانوایر) و سرندها

صنایع ساخت و ساز و ساختمانی: انواع گیربکس Rossi با ابعاد کوچک تا بزرگ (حلزونی، هلیکال و هلیکال بول) در صنایع سیمان، آسانسور و پله برقی، ماشین‌آلات ساختمانی و راه سازی، صنایع کاشی، سنگ و شیشه به کار گرفته می‌شود. همچنین حالت‌های نصب مختلف، متعلقات و ابزارهای جانبی مثل شرینک دیسک و محور دوبل امکان استفاده را در کاربردهای مختلف به مشتریان می‌دهد.

صنایع شیمیایی و نفت و گاز: اکسترودها و ماشین‌آلات مورد استفاده در فرآوری مواد شیمایی، پلاستیک و لاستیک، دارو و لوازم آرایشی، اکتشاف و پالایش نفت و گاز نیاز به گیربکس‌های قدرتمند و قابل اعتمادی دارند که گیربکس‌های Rossi به خوبی از عهده آن‌ها برمی‌آیند.

انتقال مواد: سیستم‌های کانوایر( نوار نقاله)، آسانسور صنعتی، انواع بالابر و جرثقیل سقفی و دوازه ای، سیستم های بسته بندی و مرتب سازی و روبات ها از مواردی هستند که انواع گیربکس های Rossi می توانند در آن ها به کار گرفته شوند.

صنایع غذایی و آشامیدنی: فرآوری مواد غذایی و کنسرو، بسته‌بندی نوشیدنی‌ها و به طور کلی بخش کشاورزی و زراعت.

صنایع چوب و کاغذ: ماشین آلات صنعت چوب، کاغذ و صنعت چاپ.

تصفیه آب و فاضلاب

کاربرد گیربکس rossi

کاربرد گیربکس‌های رسی در صنایع و ماشین‌آلات مختلف

کاتالوگ‌های گیربکس رسی

 کاتالوگ گیربکس هلیکال شافت مستقیم ROSSI  کاتالوگ گیربکس حلزونی ROSSI

سری‌های مختلف الکتروگیربکس و گیربکس Rossi روسی ایتالیا:

جهت مشاوره فنی و لیست قیمت و استعلام قیمت هر یک از محصولات گیربکس Rossi با کارشناسان سام تجهیز تماس حاصل فرمایید.
جهت استعلام قیمت اقلام مورد نیاز را به شماره ۸۹۷۷۴۰۴۵ (۰۲۱) فکس نمایید تا کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

گیربکس Rossi روسی ایتالیا
۵ (۱۰۰%) ۱