گیربکس حلزونی کتابی NMRV

این گیربکس‌ها دارای ساخت منحصربه‌فرد هستند، به این صورت که دارای یک ماردون یا محور فولادی و یک چرخ‌دنده از جنس برنز(برنج‌) یا آلومینیوم می‌باشند. جنس پوسته یا بدنه گیربکس حلزونی از چدن یا آلومینیوم است که مقاومت خوبی در برابر ارتعاش و لرزش دارد.

گیربکس حلزونی

گیربکس حلزونی NMRV

دیگر اجزای گیربکس‌های حلزونی شامل بلبرینگ، شافت است. در این گیربکس‌ها قابلیت اتصال مستقیم شافت به الکتروموتور موجود دارد.
گیربکس حلزونی کتابی NMRV به دلیل هزینه ساخت پایین، ابعاد کم و قابلیت نصب از چند جهت مورد توجه صنایع کوچک و صنایع متوسط قرار دارد. این گیربکس‌ها در بسیاری از موارد مثل گیربکس آسانسور، گیربکس بالابر، گیربکس کانوایر، گیربکس میکسر و … به کار گرفته می‌شوند.
پرمصرف‌ترین گیربکس حلزونی در بازار گیربکس حلزونی چینی است که به دلیل قیمت مناسب و کیفیت قابل قبول، مورد توجه قرار گرفته‌اند.
گیربکس‌های حلزونی NMRV چینی از نسبت تبدیل ۱:۷۵ تا ۱:۱۰۰ قابل ارائه می‌باشند که در نسب‌های ۱:۳۰ تا ۱:۶۰ دارای برگشت ناپذیری هستند که این قابلیت در گیربکس بالابر و گیربکس کانوایرهای شیب‌دار بسیار مورد توجه است.

گیربکس حلزونی ایرانی (VF – MVF)

گیربکس حلزونی ایرانی

گیربکس حلزونی ایرانی

گیربکس‌های حلزونی ایرانی دارای یک ماردون در قسمت بالا و یک چرخدنده برنچی در قسمت پایین می‌باشند.
این گیربکس‌ها به دلیل هزینه ساخت پایین و قابلیت‌های متنوع در صنایع گوناگون مورد استفاده‌ی فراوان قرار می‌گیرند.
گیربکس‌ حلزونی ایرانی به عنوان گیربکس بالابر بیش‌ترین استفاده را دارند. هم‌چنین موتورگیربکس‌های حلزونی ایرانی، پرفروش‌ترین و پرکاربردترین گیربکس‌های تولیدی در داخل کشور هستند.
گیربکس‌های حلزونی ایرانی سری VF به دلیل ورودی شافت، قابلیت کوپل با تسمه یا زنجیر را دارند و در نسبت‌های ۱:۴۰ تا ۱:۶۰ دارای خاصیت برگشت ناپذیری هستند.
گیربکس حلزونی ایرانی به عنوان گیربکس بالابر، گیربکس نوار نقاله و … کاربرد فراوانی دارند.

جهت مشاوره فنی و استعلام قیمت و لیست قیمت انواع گیربکس حلزونی با کارشناسان سام تجهیز تماس حاصل فرمایید.
جهت استعلام قیمت اقلام مورد نیاز را به شماره ۸۹۷۷۴۰۴۵ (۰۲۱) فکس نمایید تا کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

گیربکس حلزونی
۳ (۶۰%) ۲