گیربکس ایلماز (Yilmaz Reductor) بزرگترین تولید کننده گیربکس‌های صنعتی در کشور ترکیه و از گیربکس‌سازان مطرح در سطح جهان است.
گستره محصولات این شرکت انتخاب گیربکس را برای صنایع مختلف ساده کرده است.

شرکت گیربکس ایلماز در سال ۱۹۵۸ توسط آقای مسعود ایلماز تأسیس گردید. پس از سال ۱۹۶۳ شرکت ایلماز تصمیم به تمرکز بر روی تولید گیربکس گرفت و در مدت کوتاهی تواست با ارائه گیربکس‌های با کیفیت به تولید کننده برتر در کشور ترکیه بدل شود.

در حال حاضر ایلماز محصولات خود را در کارخانجاتی که مساحت آن‌ها در مجموع به ۱۰۰.۰۰۰ مترمربع می‌رسد و شامل بخش‌های تراشکاری، ریخته‌گری، تولید الکتروموتور و مونتاژ است، با استاندارهای روز تولید و به کشورهای مختلف صادر می‌کند.

نمایی از کارخانه گیربکس ایلماز در ترکیه

کارخانه گیربکس ایلماز

کارخانه گیربکس ایلماز انواع گیربکس‌های صنعتی را در ابعاد مختلف تولید می‌کند.

کابردها و انواع گیربکس Yilmaz

سری‌های مختلف گیربکس ایلماز که در کارخانجات و صنایع مختلفی مثل صنایع فولاد، صنایع سیمان، صنایع غذایی و میکسرها، صنایع کاشی و سرامیک، انواع جرثقیل‌ها و کانوایرها به کار گرفته می‌شوند، با نام‌های زیر دسته‌بندی می‌شوند:

  • گیربکس حلزونی ایلماز سری E
  • گیربکس شافت مستقیم ایلماز سری M و N
  • گیربکس صنعتی ایلماز سری Y، H و B
  • گیربکس آویز ایلماز سری D
  • گیربکس خورشیدی ایلماز سری P
  • گیربکس کرانویل پینیون ایلماز سری K

کاربرد گیربکس‌های ایلماز به عنوان گیربکس اکسترودر (Extruder)

از جمله کاربردهای گیربکس ایلماز در سیستم محرک انواع دستگاه اکسترودر است.
سری HTE از گیربکس‌های ایلماز با بیرینگ‌های سری ۲۹۴۰۰ به صورت اختصاصی برای ماشین‌های اکسترودر طراحی شده‌اند. این سری قابلیت تحمل بارهای بالای محوری را دارد و با آپشن‌های مختلف خنک‌کاری (جهت افزایش ظرفیت حرارتی) عرضه می‌شود. گشتاور نامی در این سری تا ۹۰۰۰۰ نیوتن‌متر می‌باشد.

گیربکس اکسترودر ایلماز سری HTE

سری KRE و DRE گیربکس Yilmaz نیز با بیرینگ سری ۲۹۴۰۰ تولید شده‌اند و امکان عرضه با آپشن‌های خنک‌کاری را نیز دارند. این دو سری (کرانویل و آویز) برای دستگاه‌های اکسترودر کوچک‌تر و با ظرفیت کمتر طراحی و تولید شده‌اند. گشتاور نامی در سری KRE و DRE ایلماز تا ۱۸۰۰ نیوتن‌متر است.

گیربکس ایلماز مخصوص Extruder

جهت مشاوره فنی و لیست قیمت و استعلام قیمت هر یک از محصولات گیربکس Yilmaz با کارشناسان سام تجهیز تماس حاصل فرمایید.
جهت استعلام قیمت اقلام مورد نیاز را به شماره ۸۹۷۷۴۰۴۵ (۰۲۱) فکس نمایید تا کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

سری‌های مختلف گیربکس ایلماز

برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد هر محصول و دانلود کاتالوگ روی تصویر آن کلیک نمایید.

 

گیربکس ایلماز Yilmaz
۵ (۱۰۰%) ۹