صنایع

ما در سام تجهیز به صنایع مختلفی در خرید و تأمین تجهیزات صنعتی مختلف یاری می‌رسانیم. صنایع زیر از جمله آن‌ها هستند.

صنعت نفت و گاز

گستره و شمار تجهیزات و ماشین‌آلات مورد استفاده در صنعت نفت و گاز بسیار وسیع و پرشمار است و به طور کلی به دو دسته تجهیزات ثابت و تجهیزات دوار تقسیم می‌شود. گیربکس، الکتروموتور و پمپ از جمله این تجهیزات هستند.

صنعت نساجی

صنعت نساجی

صنعت نساجی یکی از قدیمی‌ترین و مهم‌ترین صنایع است که به دلیل نقش بسزایی که در اشتغال‌زایی و توسعه صنعتی، اقتصادی و اجتماعی ایفا می‌کند. جهت مشاوره در رابطه با تجهیزات صنعت نساجی مثل الکتروموتور و گیربکس با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

صنایع شیمیایی و پتروشیمی

صنایع شیمیایی و پتروشیمی

فرآورده های صنایع شیمیایی و پتروشیمی از ضروری‌ترین مواد مورد نیاز صنایع گوناگون است. سام تجهیز تامین کننده تجهیزات شامل الکتروگیربکس، الکتروموتور، پمپ و … است.

صنایع فولاد و آهن

به موازات پیشرفت صنعت فولاد، ماشین آلات و تجهیزات بکار رفته در این صنعت نیز دچار تکامل و رشد گردید. گیربکس‌ها از جمله تجهیزات مهمی هستند که در صنعت فولاد بکار گرفته می‌شوند.

صنایع کاشی و سرامیک

صنایع کاشی و سرامیک

صنایع کاشی و سرامیک از قدیمی‌ترین صنایع است که در ایران نیز جایگاه ویژه‌ای دارد. شرکت سام تجهیز آماده تامین تجهیزات صنایع کاشی و سرامیک با قیمت مناسب است.

صنایع سیمان

صنایع سیمان

ایران در حال حاضر تولید کننده برتر سیمان در منطقه خاورمیانه است. ما به فعالان این صنعت در خرید تجهیزاتی مثل گیربکس، الکتروموتور، پمپ، ویبره بدنه و موتور ویبره کمک میکنیم.

صنایع غذایی و نوشیدنی

صنایع غذایی و نوشیدنی مجموعه جامعی از کسب و کارهای متنوع است. ما به فعالان این صنعت در تامین و خرید تجهیزات مثل گیربکس، الکتروموتور، پمپ، ویبره بدنه کمک میکنیم.

اسکرول به بالا