الکتروموتور گاماک (Gamak Electric Motor) که دفتر اصلی آن در شهر استانبول ترکیه واقع شده است، از سال ۱۹۶۱ تولید انواع الکتروموتور را آغاز کرده است.
لوگوی شرکت الکتروموتور گاماکشرکت الکتروموتور گاماک که اولین و بزرگترین تولید کننده الکتروموتور در کشور ترکیه محسوب می‌شود، با کمک بیش از ۱۰۰۰ نفر پرسنل، محصولات خود را در بازارهای داخلی و بین‌المللی عرضه می‌کند.

شرکت الکتروموتور Gamak با بیش از نیم قرن سابقه، به یکی از تولیدکنندگان پیشرو در تولید موتورهای الکتریکی نه تنها در ترکیه بلکه در سطح جهان تبدیل شده است. محصولات گاماک در گستره توان ۰.۶ تا ۱۰۰۰ کیلو وات می‌توانند در تمام کاربردهای صنعتی مورد استفاده قرار بگیرند. تمامی پروسه تولید الکتروموتور در کارخانه‌ای به وسعت ۵۰ هزار متر مربع در محدوده‌ای حدود ۳۳۰ هزار متر مربع و با فعالیت نزدیک به ۱۰۰۰ نفر نیروی انسانی انجام می‌شود.

نمایی از کارخانه و خط تولید الکتروموتور گاماک

کارخانه و خط تولید الکتروموتور گاماک

محصولات الکتروموتور گاماک:

محصولات شرکت گاماک که با استاندارد IE2 ، IP55 و Class F عرضه می‌شوند، شامل الکتروموتورهای تک‌فاز و سه‌فاز از توان ۰.۱۸ kw تا ۲۵۰ kw و دورهای ۷۵۰، ۱۰۰۰، ۱۵۰۰ و ۳۰۰۰ دور بر دقیقه، با حالت‌های نصب از پایه یا فلنج است.

الکتروموتور پایه دار گاماک

جهت مشاوره فنی و استعلام قیمت هر یک از محصولات الکتروموتور گاماک GAMAK با کارشناسان سام تجهیز تماس حاصل فرمایید.
جهت استعلام قیمت اقلام مورد نیاز را به شماره ۸۹۷۷۴۰۴۵ (۰۲۱) فکس نمایید تا کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

الکتروموتور گاماک Gamak
۵ (۱۰۰%) ۱