الکتروموتور VEM به عنوان یکی از برترین برندهای الکتروموتور در سطح اروپا و جهان شناخته می شود. گروه شرکت‌های الکتروموتور سازی VEM (وم) کار خود را در سال ۱۸۸۶ میلادی با تولید موتور الکتریکی در کارخانه‌ای واقع در کشور آلمان آغاز نمود. اکنون با ۱۳۰ سال سابقه در تولید انواع الکتروموتور به عنوان یکی از پیشگامان ارائه آخرین تکنولوژی روز در تولید الکتروموتور و ارائه محصولات خاص در بیش از ۴۰ کشور دنیا در حال فعالیت است. این شرکت با بهره گیری از کارخانجات زیرمجموعه خود، قادر به تأمین سفارشات از سراسر دنیا می‌باشد.

گروه VEM

انواع الکتروموتور VEM در طیف گسترده ای از مشخصات فنی طراحی شده و قابل عرضه اند. محدوده توان خروجی الکتروموتورها از ۶۰ وات تا ۴۲ مگاوات است. الکتروموتورهای ولتاژ پایین VEM در بازه ۰.۰۶ کیلو وات تا ۱۰۰۰ کیلو وات و الکتروموتورهای ولتاژ متوسط و ولتاژ بالای VEM در محدوده ۱۳.۸ کیلو وات در خروجی تا ۴۲ مگا وات ارائه می شوند.

کارخانه الکتروموتور VEM

الکتروموتورهای استاندارد IEC

ابعاد و نصب و خروجی این الکتروموتور مطابق با استاندارد DIN 42673، ۴۲۶۷۷ و کلاس بهره وری مطابق با استاندارد IEC 60034-30 طراحی شده است. جنس این موتور چدن خاکستری است و از مشخصه‌های دیگر آن دوام بالا و کم لرزش بودن آن می باشد.

توان خروجی این الکتروموتورها از ۶۰ وات تا ۱۳۲ کیلو وات تولید شده و قابل ارائه می باشند. سرعت های مختلف ۳۰۰۰؛ ۱۵۰۰؛ ۱۰۰۰؛ ۷۵۰؛ ۶۰۰؛ ۵۰۰ دور در دقیقه ساخته شده و موجود است و سرعت های پایین تر قابل ساخت می‌باشد.

این سری الکتروموتور VEM (معمولی TEFC) با حالت نصب پایه (B3) یا فلنج (B5) و یا ترکیب این دو و در کلاس حرارتی F (در صورت نیاز H) قابل عرضه هستند.

الکتروموتور پایه دار و فلنچدار vem

مشخصات فنی الکتروموتور VEM

  • توان ۶ وات تا ۱۳۲ کیلو وات
  • ۲، ۴، ۶ و ۸ پل
  • فرکانس ۵۰ هرتز
  • ولتاژ: ۳۸۰ ولت
  • درجه حفاظت IP55
  • کلاس حرارتی F
  • جنس فریم آلومینیوم و چدن
  • سایز فریم ۵۶ تا ۳۱۵
کاتالوگ الکتروموتور VEM

 

الکتروموتور VEM کامپکت با عملگر (VEMoDRIVE compact)

این محصول کوچک از یک موتور و یک عملگر تشکیل شده است. از مزایای الکتروموتور VEM کامپکت می‌توان به حذف هزینه های اضافی پروژه به علت وجود عملگر و مبدل بر روی موتور، عمر طولانی، مقاومت در برابر لرزش بالا، مونتاژ و راه اندازی ساده اشاره نمود.

توان خروجی این الکتروموتورها از ۵۵ وات تا ۲۲ کیلو وات تولید شده و قابل ارائه می باشند. سرعت های مختلف ۳۰۰۰؛ ۱۵۰۰؛ ۱۰۰۰ دور در دقیقه ساخته شده و موجود هست.

الکتروموتور کامپکت vem

شرکت الکتروموتور VEM در بخش تحقیق و توسعه با اکثر دانشگاه‌های معتبر دنیا همکاری می‌نماید.  این شرکت علاوه بر تولید و مونتاژ الکتروموتورهای معمول، در راستای انجام پروژه های سفارشی با نیاز به الکتروموتورهای خاص، نسبت به ایجاد تیم مهندسی اقدام نموده و مسئولیت ارائه خدمات مهندسی و تامین و واردات کالای صنعتی در صنایع مختلف را به عهده گرفته است.

گروه صنعتی vem

الکتروموتورهای گروه VEM در بخش‌های اصلی صنایع مختلفی مثل صنایع فولاد، صنایع شیمایی و صنعت نفت و گاز، صنایع سیمان، صنایع معدنی،  حمل و نقل، صنایع غذایی و دارویی، صنایع دریایی و کشتی‌سازی و بسیاری موارد دیگر به کار گرفته می‌شوند.

جهت مشاوره فنی و استعلام و لیست قیمت هر یک از محصولات الکتروموتور VEM با کارشناسان سام تجهیز تماس حاصل فرمایید.
جهت استعلام قیمت اقلام مورد نیاز را به شماره ۸۹۷۷۴۰۴۵ (۰۲۱) فکس نمایید تا کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

الکتروموتور VEM