الکتروموتور زیمنس SiemensReviewed by سام تجهیز on Jan 15Rating: ۵.۰الکتروموتور زیمنس Siemensالکتروموتورهای زیمنس در انواع و اندازه‌های مختلف تولید و برای استفاده در صنایع مختلف نظیر صنایع فولاد، صنایع خودروسازی، صنایع سیمان، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع معدنی و دیگر صنایع مورد وارد بازارهای جهانی می‌گردند.

شرکت بزرگ زیمنس (Siemens) یک کمپانی چند ملیتی اروپایی و از بزرگ‌ترین شرکت‌های مهندسی و الکترونیکی است که مقر اصلی آن در شهر مونیخ آلمان واقع شده است. شرکت زیمنس سال ۱۸۴۷ توسط ارنست زیمنس در برلین آلمان تأسیس گردید.

نشان تجاری زیمنسشرکت بین‌المللی زیمنس در زمینه‌های مختلف صنعت، ارتباطات و مخابرات ، انرژی، حمل و نقل و پزشکی فعالیت دارد. زیمنس بیش از ۳۶۰.۰۰۰ فرد را در ۱۹۰ کشور جهان به استخدام خود دارد. درآمد جهانی این شرکت در سال ۲۰۱۲ حدود ۷۸.۳ میلیارد دلار تخمین زده شده است.
یکی از تولیدات صنعتی زیمنس الکتروموتور زیمنس است. الکتروموتورهای زیمنس در انواع و اندازه‌های مختلف تولید و برای استفاده در صنایع مختلف نظیر صنایع فولاد، صنایع خودروسازی، صنایع سیمان، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع معدنی و دیگر صنایع مورد وارد بازارهای جهانی می‌گردند.

تصویر دفتر مرکزی زیمنس در مونیخ

دفتر مرکزی زیمنس در مونیخ

الکتروموتورهای زیمنس در توان‌های پایین تا توان‌های بسیار بالا و همچنین دورهای متنوع و معمول ۹۰۰، ۱۴۰۰ و ۳۰۰۰ rpm تولید و عرضه می‌شوند.

انواع الکتروموتور زیمنس

برخی از انواع الکترومورهای زیمنس

جهت مشاوره فنی و استعلام قیمت هر یک از محصولات الکتروموتور زیمنس با کارشناسان سام تجهیز تماس حاصل فرمایید.
جهت استعلام قیمت اقلام مورد نیاز را به شماره ۸۹۷۷۴۰۴۵ (۰۲۱) فکس نمایید تا کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.